Obnovit stránku

Pikatec Sada nanokosmetiky na auto Diamond

3 799 Kč
3 140 Kč bez DPH

Pikatec Sada nanokosmetiky na auto Diamond

Komplexní ochrana karoserie a skel vozu

Sada nanokosmetiky Pikatec Diamond Protection Pack spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz díky nanotechnologiím, které vytvoří tenký film na ošetřeném povrchu. Částice mají velikost miliardtiny metru, díky čemuž spolehlivě vyplní i ty nejmenší prasklinky v laku. Výsledkem je skvělá voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Oproti sadě Ceramic obsahuje navíc nanočastice titanu a další chemické látky, které výrazně zlepšují vlastnosti ochranného nátěru.

Sada obsahuje: Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu a ochranné rukavice.Inovativní technologie Pikatec Car

Nanotechnologie Pikatec Car nabízí nejmodernější ochranu laku, kol, skel a interiérů vozů, jejímž hlavním principem je vyhlazování a zpevňování povrchů pomocí tenkého filmu ochranné politury s obsahem speciálních nanočástic. Tyto částice utvoří na povrchu laku neviditelný ochranný štít, který vniká do mikrotrhlin laku a chrání ho před poškozením letícími předměty jako je špína, štěrk apod.

  • Spolehlivá ochrana karosérie
  • Vytvoření ochranného filmu na povrchu 
  • Zabraňuje usazování nečistot
  • Působí voděodpudivě 
  • Ochrana proti oděru
  • Ochrana proti chemikáliím a soli - ochrana před korozí
  • Chrání před blednutím a křehnutím laku vlivem UV záření
  • Jednoduchá aplikace v 5 krocích 

Nová politura Pikatec

Politura Pikatec je oproti klasickým voskům velmi tvrdá, ale stejně tak pružná. Oproti polymerům je sice měkčí, avšak díky extrémně tvrdým nanočásticím vytvoří na povrchu jakousi „drátěnou vestu“, která obsahuje všechny požadované vlastnosti. Základem politury je speciální pryskyřice s patentovanými aditivy a emulgátory, která má schopnost se perfektně a dlouhodobě udržet na téměř jakémkoliv povrchu.


Správná aplikace přípravků Pikatec Car

Nanesení přípravku není vůbec složité. Stačí vám k němu 5 kroků. Povrch je třeba nejdříve důkladně vyčistit a odmastit. Poté naneste ochranou polituru, nechte několik minut působit a následně rozleštěte pomocí hadříku. Nakonec zbývá už jen aktivace. Pouze opláchnete či otřete povrch za účelem „nastartování“ hydrofobního (odperlovacího) efektu. Jedno nanesení politury Pikatec ochrání váš vůz po dobu 12 měsíců.
Vždy si přečtěte aktuální návod zde.Srovnání vlastností řad Pikatec Ceramic a Diamond

Nanočástice křemíku a zirkonu obsažené v obou řadách jsou u Diamondu obohaceny o nanočástice titanu a další chemické látky, které oproti řadě Ceramic zvyšují její ochranné vlastnosti řádově o desítky procent. Obecně u vozů v hodnotě do půl milionu korun výrobce doporučuje zakoupit řadu Ceramic a U vozů vyšší cenové kategorie pak zcela jistě zvolte řadu Diamond.


4,8
Hodnotilo 9 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
6
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Objem

Objem 150; 50; 40; 40; 30 ml

Použití

Použití Karoserie, Plasty, Autoskla, Světlomety, Disky

Použití

Použití Metalíza, Staré laky, Lak, Kovy, Sklo, Disky
Kód:  AUPR16364
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  180102010016
P-DC1-WEB13