Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

SP Connect Moto Bundle Universal

2 200 Kč
1 818 Kč bez DPH

SP Connect Moto Bundle Universal

Univerzální sada pro připevnění chytrého telefonu

Univerzální držák SP Connect Moto Bundle se postará o spolehlivé připevnění vašeho chytrého telefonu a dalších zařízení na řídítka motocyklu nebo skútru. Díky tomuto důmyslnému řešení budete moci jednoduše sledovat mapy, přepínat playlisty nebo ovládat jakoukoliv mobilní aplikaci pohodlně během jízdy.


Klíčové vlastnosti držáku na motocykl SP Connect Moto Bundle Universal

  • Univerzální držák pro mobily a jiné zařízení
  • Ideální k připevnění na váš motocykl popřípadě skútr
  • Lepící destička SP Universal Inteface s MicroRail systémem
  • Hliníkový držák SP Moto Mount Pro tlumící otřesy
  • Jednoduché připevnění na řidítka o průměru 2,22 / 2,54 / 2,86 / 3,17 cm

Snadná montáž

Pro snadné a rychlé připevnění držáku SP Connect na řídítka je využito systému propojení dvou komponent. Odepínací kus přilepíte pomocí univerzální destičky s 3M lepidlem k ochrannému krytu vašeho chytrého telefonu, kamery či přenosnému reproduktoru a následně zažízení upevníte do montážního prvku.


SP Universal Interface

Tento adhezivní držák s tloušťkou jen 2,55 mm je ideálním řešením pro připevnění na tělo nebo ochranný kryt vašeho chytrého telefonu či jiného zařízení. Díky integrovanému MicroRail systému můžete k držáku připevnit i další příslušenství SP Connect.


Montážní prvek SP Moto Mount Pro

Součástí sady je montážní prvek SP Moto Mount Pro, vyrobený z odolného leteckého hliníku, který snadno připevníte na řídítka o průměru 2,22 / 2,54 / 2,86 / 3,17 cm. Skvěle tlumí otřesy a díky 360° rotaci držák umístíte přesně tak, jak potřebujete.


Parametry a specifikace

Vlastnosti

Určení Na motorku
Způsob uchycení zařízení k držáku Mechanický
Kód:  OGCPc06
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  53906
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB03