Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyhřívané autopotahy jsou v zimě spásou

Jistě to znáte také. Z oken seškrábete led a po usednutí do auta se ještě dlouhou dobu klepete zimou, protože než se interiér vytopí, sedíte v teplotě hluboko pod bodem mrazu. Nepříjemný teplotní šok pomáhají vedle topení zmírnit také vyhřívané sedačky. Že ve svém voze žádné nemáte? Nezoufejte, pro tyto případy existují vyhřívané autopotahy, které svou funkci plní s grácií a svým účinkem dokáží plně nahradit originální vyhřívání sedadel. A navíc za ně neutratíte celou svou výplatu.

Vyhřívané autopotahy pasují do každého auta

Vyhřívané potahy jsou zpravidla univerzální, tudíž pasují na kterýkoli vůz v tuzemsku prodávaných značek. Máte-li v rodině aut více, můžete tak použít autopotah, se kterým jste spokojení ve svém voze, i pro auta ostatních členů rodiny. Potahy zároveň nijak neomezují funkci bočních airbagů zabudovaných v sedadlech.

Vyhřívaný autopotah

Pro tuhé mrazy i chladné dny

Vyhřívané autopotahy se napájí přes konektor automobilového zapalovače, a to buď s napětím 12 V v osobních vozidlech, nebo 24 V v některých dodávkách a nákladních vozech. K sedadlu se připevňují velmi jednoduše pomocí gumových popruhů. Součástí je zpravidla integrovaný termostat a ovládací panel pro regulaci teploty nebo volby vyššího či nižšího teplotního režimu. Tato funkce umožňuje použít vyhřívaný potah nejen v tuhých mrazech, ale i v mírnějších, ale stále chladných dnech.

Vyhřívané potahy do auta

Vyhřívané autopotahy jsou bezpečné

Pokud vás napadlo, že by při použití vyhřívaných autopotahů mohlo dojít k přehřívání, můžete veškeré obavy hodit za hlavu. Konektor pro připojení do autozapalovače má vestavěnou pojistku, stejně jako samotné autopotahy.

Vyhřívané koberečky udrží v teple i nohy

Vaše záda a další partie jsou již ohřívány, příjemné teplo ale můžete zajistit i chodidlům. Řadě z nás totiž bývá zima od nohou i ve vyhřátém interiéru. K tomuto účelu slouží vyhřívané koberečky, které se perfektně hodí nejen do osobního automobilu, ale například i do karavanu. Dopřejte svým nohám teplo a sucho i v případě, že si při mnohahodinové jízdě sundáte boty. Například vyhřívaný kobereček ProCar je oboustranný a snadno se čistí. Zapojuje se rovněž do autozapalovače.

Vyhřívaný kobereček do auta

P-DC1-WEB17