Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

AVACOM, inovované baterie s dlouhou výdrží

Pokud často pracujete mimo kancelář, na cestách, jezdíte dlouhé trasy autem, létáte nebo jen s sebou neradi nosíte zbytečně těžkou nabíječku s kabely, AVACOM má pro vás elegantní řešení v podobě inovovaných baterií do notebooků, které oproti běžným bateriím vydrží výrazně déle.  

AVACOM baterie

Nárůst kapacity baterie o 32 %

Nejnovější generace baterií pro notebooky a ultrabooky vydrží až o několik desítek procent déle než vaše sériová baterie dodaná s notebookem. V praxi z obvyklé kapacity 4400 mAh můžete získat pomocí nové baterie až 5800 mAh, což je nárůst celých 32 %.

Lepší baterie nemusí být větší

Jistě jste se setkali s vysokokapacitními bateriemi, které vážily více a navíc nevzhledně vyčnívaly z notebooku. Všechny nové modely baterií AVACOM jsou rozměrově shodné s původními. Váš notebook se tak pohodlně vejde do obalu a vážit bude stejně jako předtím. To vše je možné díky použitým materiálům a technologiím uvnitř baterie.

AVACOM baterie

Náhradní baterie AVACOM obsahují jen ty nejkvalitnější články PANASONIC a SONY. Využívají nejmodernějších materiálů, které se na trh dostaly teprve před nedávnem, a jsou tak opravdu pokrokové. Obsahují také řadu bezpečnostních prvků – proudové či tepelné pojistky proti přehřátí.

Pečujte správně o svou baterii

Vyšší kapacitě baterií AVACOM navzdory se jejich péče nikterak neliší od běžných baterií. Jak nejenom o ně pečovat? Přečtěte si několik tipů přímo od výrobce AVACOM:

  • po zakoupení baterii 3x zcela nabijte a vybijte
  • nepoužívanou baterii uchovávejte nabitou a přibližně jednou za šest měsíců ji zkontrolujte a dobijte
  • nenechávejte baterii vybitou delší dobu
  • nevystavujte ji teplotám nad 60°C a pod 5°C 
  • pozor na vlhkost a mechanické poškození konektorů
  • pokud máte notebook stále připojený ke zdroji, jednou za měsíc jej odpojte a baterii zcela vybijte - tento nabíjecí cyklus výrazně prodlouží životnost baterie

Široká nabídka baterií AVACOM

K dispozici máme náhradní baterie pro různé typy počítačů značek Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo nebo Toshiba. Kompletní seznam naleznete zde. Díky bateriím AVACOM se osvobodíte a budete moci vyrazit pracovat jinam. Třeba do přírody nebo do vaší oblíbené kavárny - uvidíte, že vám práce půjde hned lépe od ruky!

Bateriemi do notebooků a ultrabooků to však nekončí. AVACOM ve svém širokém portfoliu nabízí mimo jiné i baterie pro digitální kamery, mobilní telefony, power banky nebo například záložní zdroje

P-DC1-WEB07