Obnovit stránku

AVACOM pro LG KF300 Li-Ion 3.7V 800mAh (náhrada LGIP-330GP)

Produkt je lokalizovaný pro CZ
189 Kč
156 Kč bez DPH

AVACOM pro LG KF300 Li-Ion 3.7V 800mAh (náhrada LGIP-330GP)

avacom mobil

Náhradní baterie AVACOM pro mobilní telefony z kvalitních komponent

Baterie AVACOM pro mobilní telefony obsahují výhradně kvalitní články, které vykazují vysoký výkon a dlouhou životnost. Kapacita uvedená na baterii se shoduje s reálnou kapacitou baterie. Kapacita je testována hned několikrát, jak při výrobní fázi, tak i po naskladnění a v průběhu prodejního cyklu.

Baterie jsou vybaveny pozlacenými konektory a nejnovější řídicí elektronikou pro bezproblémovou komunikaci s přístrojem. Zároveň obsahují řadu bezpečnostních prvků, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Baterie AVACOM jsou kvalitní plnohodnotnou náhradou vaší původní baterie.

Jak baterii uchovat v dobré kondici

Baterie je z výroby částečně nabitá, přesto její kapacita a výkonnost nedosahuje 100 %. Proto pro optimální naformátování baterie doporučujeme hned na začátku minimálně 3× zopakovat cyklus úplného nabití a vybití.  Kapacitu baterie zmenšuje stálé připojení ke zdroji, proto doporučujeme občas zařízení odpojit od sítě. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

avacom good battery
avacom care

Co bateriím škodí

Jednou z nejčastějších příčin znehodnocení baterie je, když ji zcela vybitou odložíte a delší dobu nepoužíváte. Baterii nevystavujte vyšším teplotám než 60 °C. Pokud je baterie vystavena teplotám pod 5 °C, nabijte ji teprve až při pokojové teplotě. Používejte baterii jen v zařízeních, pro která je určena. Dávejte také pozor, aby baterie nebyla vystavena zkratu nebo vyšším vybíjecím proudům. Chraňte ji před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků a vlhkosti.

Parametry a specifikace:

Určeno pro:
LG

Náhrada za baterie:
LGIP-330A, LGIP-330G, LGIP-330GP 

Typ:
Li-Ion

Kapacita:
800 mAh

Výstupní napětí: 
3,7 V

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 800 mAh
Napětí 3,7 V
Typ článku Li-Ion
Originální/alternativní Alternativní

Vyberte si značku/model telefonu

Značka telefonu LG
Model zařízení KF300
Kód:  IB980gd
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  GSLG-KF300-S800
Odkazy: Stránky výrobce
WEB8