Obnovit stránku

Avacom za Fujifilm NP-W126 Li-ion 7.2V 1100mAh 7.9Wh

Produkt je lokalizovaný pro CZ
Akční cena
539 Kč
445 Kč bez DPH

Avacom za Fujifilm NP-W126 Li-ion 7.2V 1100mAh 7.9Wh

avacom foto

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty z kvalitních komponent

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty obsahují výhradně kvalitní články, které vykazují vysoký výkon a dlouhou životnost. Baterie jsou vybaveny pozlacenými konektory a nejnovější řídicí elektronikou pro bezproblémovou komunikaci s přístrojem. Zároveň obsahují řadu bezpečnostních prvků, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Baterie AVACOM nejsou jen kvalitní plnohodnotnou náhradou vaší původní baterie - většina baterií nabízí větší kapacitu (a tedy výdrž), než má baterie původní.

Jak baterii uchovat v dobré kondici

Baterie je z výroby částečně nabitá, přesto její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto pro optimální naformátování baterie doporučujeme hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití.  Kapacitu baterie zmenšuje stálé připojení ke zdroji, proto doporučujeme občas zařízení odpojit od sítě. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

avacom good battery
avacom care

Co bateriím škodí

Jednou z nejčastějších příčin znehodnocení baterie je, když ji zcela vybitou odložíte a delší dobu nepoužíváte. Baterii nevystavujte vyšším teplotám než 60 °C. Pokud je baterie vystavena teplotám pod 5 °C, nabijte ji teprve až při pokojové teplotě. Používejte baterii jen v zařízeních, pro která je určena. Dávejte také pozor, aby baterie nebyla vystavena zkratu nebo vyšším vybíjecím proudům. Chraňte ji před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků a vlhkosti.

Parametry a specifikace:

Určeno pro:
Fujifilm 

Náhrada za baterie:
FUJIFILM: NP-W126

Typ:
Li-Ion

Kapacita:
1100 mAh
7,9 Wh

Výstupní napětí: 
7,2 V

4,3
Hodnotilo 23 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
9
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 1 100 mAh
Napětí 7,2 V
Typ článku Li-Ion
Originální/alternativní Alternativní

Vhodné pro

Značka Fujifilm
Model FinePix HS35EXR, FinePix HS50EXR, X-A1, X-A2, X-A3, X-E1, X-E2, X-E2S, X-M1, X-Pro1, X-Pro2, X-T1, X-T10, X-T2, FinePix HS30 EXR, FinePix HS33 EXR

Typ akumulátoru

Označení akumulátoru Fuji NP-W126
Kód:  IB617dc
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DIFU-W126-744
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22