Obnovit stránku

Avacom za Konica Minolta DICA-LPE5-365N2NP-1 Li-ion 3.7V 750mAh

-9%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
299 Kč
272 Kč
225 Kč bez DPH

Avacom za Konica Minolta DICA-LPE5-365N2NP-1 Li-ion 3.7V 750mAh

avacom foto

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty z kvalitních komponent

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty obsahují výhradně kvalitní články, které vykazují vysoký výkon a dlouhou životnost. Baterie jsou vybaveny pozlacenými konektory a nejnovější řídicí elektronikou pro bezproblémovou komunikaci s přístrojem. Zároveň obsahují řadu bezpečnostních prvků, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Baterie AVACOM nejsou jen kvalitní plnohodnotnou náhradou vaší původní baterie - většina baterií nabízí větší kapacitu (a tedy výdrž), než má baterie původní.

Jak baterii uchovat v dobré kondici

Baterie je z výroby částečně nabitá, přesto její kapacita a výkonnost nedosahuje 100 %. Proto pro optimální naformátování baterie doporučujeme hned na začátku minimálně 3× zopakovat cyklus úplného nabití a vybití.  Kapacitu baterie zmenšuje stálé připojení ke zdroji, proto doporučujeme občas zařízení odpojit od sítě. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

avacom good battery
avacom care

Co bateriím škodí

Jednou z nejčastějších příčin znehodnocení baterie je, když ji zcela vybitou odložíte a delší dobu nepoužíváte. Baterii nevystavujte vyšším teplotám než 60 °C. Pokud je baterie vystavena teplotám pod 5 °C, nabijte ji teprve až při pokojové teplotě. Používejte baterii jen v zařízeních, pro která je určena. Dávejte také pozor, aby baterie nebyla vystavena zkratu nebo vyšším vybíjecím proudům. Chraňte ji před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků a vlhkosti.

Parametry a specifikace:

Určeno pro:
Konica Minolta NP-1, Samsung SLB-0837

Náhrada za baterie:
NP-1

Typ:
Li-Ion

Kapacita:
740 mAh
2,8 Wh

Výstupní napětí: 
3,7 V

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 750 mAh
Napětí 3,7 V
Typ článku Li-Ion
Originální/alternativní Alternativní

Typ akumulátoru

Označení akumulátoru DIKN-NP1-643

Vhodné pro

Značka Minolta
Kód:  IB370
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DIKN-NP1-643
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27