Obnovit stránku

Avacom za Panasonic CGA-S004, DMW-BCB7 Li-ion 3.7V 750mAh

-15%
Akční cena
527 Kč
449 Kč
371 Kč bez DPH

Avacom za Panasonic CGA-S004, DMW-BCB7 Li-ion 3.7V 750mAh

avacom foto

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty z kvalitních komponent

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty obsahují výhradně kvalitní články, které vykazují vysoký výkon a dlouhou životnost. Baterie jsou vybaveny pozlacenými konektory a nejnovější řídicí elektronikou pro bezproblémovou komunikaci s přístrojem. Zároveň obsahují řadu bezpečnostních prvků, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Baterie AVACOM nejsou jen kvalitní plnohodnotnou náhradou vaší původní baterie - většina baterií nabízí větší kapacitu (a tedy výdrž), než má baterie původní.

Jak baterii uchovat v dobré kondici

Baterie je z výroby částečně nabitá, přesto její kapacita a výkonnost nedosahuje 100 %. Proto pro optimální naformátování baterie doporučujeme hned na začátku minimálně 3× zopakovat cyklus úplného nabití a vybití.  Kapacitu baterie zmenšuje stálé připojení ke zdroji, proto doporučujeme občas zařízení odpojit od sítě. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

avacom good battery
avacom care

Co bateriím škodí

Jednou z nejčastějších příčin znehodnocení baterie je, když ji zcela vybitou odložíte a delší dobu nepoužíváte. Baterii nevystavujte vyšším teplotám než 60 °C. Pokud je baterie vystavena teplotám pod 5 °C, nabijte ji teprve až při pokojové teplotě. Používejte baterii jen v zařízeních, pro která je určena. Dávejte také pozor, aby baterie nebyla vystavena zkratu nebo vyšším vybíjecím proudům. Chraňte ji před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků a vlhkosti.

Parametry a specifikace:

Určeno pro:
Panasonic

Náhrada za baterie:
PANASONIC: CGA-S004, CGA-S004A/1B, CGA-S004E/1B, DMW-BCB7

Typ:
Li-Ion

Kapacita:
750 mAh
2,8 Wh

Výstupní napětí: 
3,7 V

4,7
Hodnotili 3 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 750 mAh
Napětí 3,7 V
Typ článku Li-Ion
Originální/alternativní Alternativní

Typ akumulátoru

Označení akumulátoru Dobíjecí Li-ion SJ2000 3.7V
Kód:  IB437
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DIPA-S004-532
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17