Obnovit stránku

Avacom za Samsung SLB-11A Li-ion 3.8V 980mAh 3.7Wh

336 Kč
278 Kč bez DPH

Avacom za Samsung SLB-11A Li-ion 3.8V 980mAh 3.7Wh

avacom foto

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty z kvalitních komponent

Baterie AVACOM pro digitální fotoaparáty obsahují výhradně kvalitní články, které vykazují vysoký výkon a dlouhou životnost. Baterie jsou vybaveny pozlacenými konektory a nejnovější řídicí elektronikou pro bezproblémovou komunikaci s přístrojem. Zároveň obsahují řadu bezpečnostních prvků, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Baterie AVACOM nejsou jen kvalitní plnohodnotnou náhradou vaší původní baterie - většina baterií nabízí větší kapacitu (a tedy výdrž), než má baterie původní.

Jak baterii uchovat v dobré kondici

Baterie je z výroby částečně nabitá, přesto její kapacita a výkonnost nedosahuje 100 %. Proto pro optimální naformátování baterie doporučujeme hned na začátku minimálně 3× zopakovat cyklus úplného nabití a vybití.  Kapacitu baterie zmenšuje stálé připojení ke zdroji, proto doporučujeme občas zařízení odpojit od sítě. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

avacom good battery
avacom care

Co bateriím škodí

Jednou z nejčastějších příčin znehodnocení baterie je, když ji zcela vybitou odložíte a delší dobu nepoužíváte. Baterii nevystavujte vyšším teplotám než 60 °C. Pokud je baterie vystavena teplotám pod 5 °C, nabijte ji teprve až při pokojové teplotě. Používejte baterii jen v zařízeních, pro která je určena. Dávejte také pozor, aby baterie nebyla vystavena zkratu nebo vyšším vybíjecím proudům. Chraňte ji před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků a vlhkosti.

Parametry a specifikace:

Určeno pro:
Samsung

Náhrada za baterie:
SAMSUNG: SLB-11A, SLB-11EP, EA-SLB11A/WW

Typ:
Li-Ion

Kapacita:
980 mAh
3,7 Wh

Výstupní napětí: 
3,8 V

3,8
Hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
5
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 980 mAh
Napětí 3,8 V
Typ článku Li-Ion

Vhodné pro

Značka Samsung

Typ akumulátoru

Označení akumulátoru Samsung SLB-11A
Kód:  IB493
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DISS-11A-734
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB14