Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

AloeVeraLife 1000 ml 1+1 ZDARMA

399 Kč
347 Kč bez DPH
Při koupi 1 balení 399 Kč/balení
Při koupi 2 balení 379 Kč/balení
Při koupi 3 a více balení 359 Kč/balení

AloeVeraLife 1000 ml 1+1 ZDARMA

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9 %. Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. Šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje. 

Složení

  • Aktivní látky: šťáva z aloe 99,7 %
  • Pomocné látky: regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný

Dávkování

50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně. Doporučená denní dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z aloe.

Upozornění

Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti.Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Skladování: Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce.

Parametry a specifikace

Oblast užití

Oblast užití Masti, gely, spreje na pokožku, Trávení, zažívání

Kategorie

Kategorie Kůže a pleť

Určení

Určeno pro Dospělé

Balení

Objem 2 000 ml

Podání

Podání Perorální
Forma Roztok

Typ

Typ Doplněk stravy
Značka Pharma Activ

Oblast užití

Oblast užití Imunita, Trávení, zažívání, hubnutí, Vlasy, nehty, kůže

Typ kategorie

Kategorie Imunita, Kůže a pleť, Zažívání

Dávkování

Doporučené denní dávkování 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat.

Složení

Složení Aloe vera, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová

Vlastnosti

Obal Lahev (Lahvička)

Kategorie

Kategorie Zažívání
Kód:  PHAALO190
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5907604342190
P-DC1-WEB14