Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

ANGRY BEARDS Shavetta Garrigue

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
469 Kč
388 Kč bez DPH

ANGRY BEARDS Shavetta Garrigue


Klíčové vlastnosti břitvy na holení Angry Beards Shavetta Garrigue

  • Klasická břitva na holení na běžnou žiletku
  • Tradiční zpracování a design
  • Ergonomická rukojeť z kvalitního železa a dřeva
  • Pouzdro je vyrobeno z veganské kůže

Klasické holení s nádechem moderny

S klasickou břitvou Angry Beards se ponoříte do starého dobrého stylu holení, které závisí na jistotě vaší ruky. Místo jednolité čepele jsou však běžné výměnné žiletky. Takže vám odpadá starost o velmi důležitou ostrost čepele. Shavetta Garrigue vám tak je vždy a okamžitě po ruce, kdy si jen vzpomenete, že si chcete upravit vous. 


Kvalita v černém pouzdru

Po rozbalení břitvy Shavetta Garrigue najdete v pouzdru z veganské kůže kvalitní břitvu, tak se můžete pustit do nezapomenutelného holícího zážitku. V ruce vám odvede skvělou práci kvalitní dřevo a ocel, které do sebe dokonale zapadá.

Holení bez kapky krve

Při pravidelném holení se určitě chcete vyvarovat poranění, která jsou na tváři jednoznačně vidět a už vůbec nechcete řešit hluboké rány zalité proudy krve. S shavettou od Angry Beards se žádného krveprolití nemusíte obávat. Díky ostří žiletky, které čouhá jen 0,5 mm, se minimalizuje možnost pořezání a tento klasický styl holení je vhodný i pro úplné nováčky břitvou nepolíbené.


Originální kousek, který musíte mít

Tato břitva je ideálním parťákem pro chlapi, kteří dbají o úpravu svých vousů a chtějí vypadat cool. Shavetta Garrigue vám úžasně pomůže především s úpravou kontur, takže ne abyste si s ní chtěli oholit celou tvář.

Používání:

Žiletku zlomte v půli (obě poloviny můžete použít), na konci shavetty odklopte pojistku, rozdělte listy ramene a vložte žiletku dovnitř. Pak na ni přiklopte rameno a poté pojistku. A teď hurá na úpravu kontur a krku. Při správném vložení kouká jen malý kousek žiletky (0,5 mm). Proto si ji mnohou dovolit i úplný začátečníci v holení s břitvou.

4,6
Hodnotilo 20 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
9
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení
Kód:  HOL360
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  0752993127232
P-DC1-WEB17