Obnovit stránku

FOREO UFO/UFO mini Maska Glow Addict, balení po 6ks

Doprava
zdarma
549 Kč
454 Kč bez DPH

FOREO UFO/UFO mini Maska Glow Addict, balení po 6ks

OBOHACUJÍCÍ A ROZJASŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Tato pleťová maska z mikrovlákna dokáže díky výtažku z perel okamžitě rozjasnit nevýraznou pleť a dodat jí oslnivý a zdravý jas. Používejte masku s přístrojem UFO nebo UFO mini a zajistěte si tak 90sekundovou rozjasňující pleťovou kúru – a nepochybně se stanete na masce Glow Addict závislí!

SCHVÁLENO KOREJSKÝMI EXPERTY NA KOSMETIKU

Extrakt z perel a vitamin E dělají z této 90sekundové kúry exkluzivní a prozařující senzaci. Extrakt z perel napomáhá regeneraci a koriguje nevyrovnaný tón pokožky, zatímco antioxidační vitamin E chrání pleť před vstupem škodlivých volných radikálů a před únikem vlhkosti z pokožky. Díky tomu se posiluje přirozená bariéra pokožky a projasňuje její vzhled.

ROZZAŘTE SVOJI PLEŤ

Zapomeňte na matnou a nevýraznou pleť, která vypadá jako by byla bez života. Spojte tuto zjasňující pleťovou masku s jedinečným přístrojem UFO a okamžitě získejte zářivý vzhled. Prosvětlující komplex masky Glow Addict viditelně vyrovnává tón pleti, zvyšuje její jasnost a odstraňuje mdlé tóny a únavu. Vaše pleť bude dokonale hebká a připravená na úžasná selfie za pouhých pár sekund.

PROJASŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA V AKCI

Tato kúra zvlhčující pleťovou maskou začíná 30 sekundami termoterapie a zeleného LED světla, které se postarají o vyrovnání tónu pokožky. Projasnění je dosaženo skrze přidání pulzací T-Sonic, které stimulují průtok krve k povrchu pokožky. Kúra je zakončena 30 sekundami zahřívání a aktivací zeleného LED světla, které dodají pleti zdravý jas a dokonalou hebkost.

INSPIROVÁNO KOREJSKOU PÉČÍ O PLEŤ

Když jde o nejlepší péči o pleť, svět vzhlíží ke Koreji – k rodišti listové masky a epicentru K-Beauty. Proto jsme požádali o pomoc ty nejlepší z korejských expertů v oboru péče o pleť a na základě naší spolupráce jsme vyvinuli aktivované masky UFO. Maska Glow Addict, která je vyrobena z plyšového, ultrajemného mikrovlákna, bez problému klouže po pleti a předává jí ty nejlepší ingredience, které potřebuje.

KLÍČOVÉ SLOŽKY


Extrakt z perel pomáhá zvlhčovat pokožku a podporuje její regeneraci. Pleť díky tomu získá zářivější a mladší vzhled.

Vitamin E chrání pleť před škodlivými volnými radikály a posiluje přirozenou bariéru pokožky.

OŠETŘENÍ GLOW ADDICT

1. Příprava
Termoterapie změkčuje a připravuje pleť na maximální absorpci esence masky, zatímco zelené LED světlo vyrovnává tón pokožky.
2. Zjasnění
Po 30 sekundách se aktivují pulzace T-Sonic, které stimulují průtok krve a povzbuzují obnovu buněk.

3. Zářivá pleť
Termoterapie zatlačuje esenci masky hlouběji do pokožky, zatímco zelené LED světlo zlepšuje nerovnoměrný tón pleti. Pulzace a teplo se postupně zmenšují a dokončují tak kúru. 

4,7
hodnotilo 6 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Hmotnost

Hmotnost 0,01 kg

Účinek

Účinek Hydratační, Rozjasňující
Kód:  FORMA944
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  F3944
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18