Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Vyzkoušeli jsme pro vás: GREEN PHARMACY Šampon pro slabé a poškozené vlasy

Se svými vlasy svádím neustálý boj. Jsou velmi jemné a bohužel dosti poškozené častým barvením. Poslední dobou se snažím žít více v souladu s přírodou, a tak si vybírám i kosmetické produkty, které jsou spíše na přírodní bázi, a hlavně bez škodlivých parabenů a barviv. Přesně tyto podmínky splňuje šampon GREEN PHARMACY Heřmánek pro slabé a poškozené vlasy. Jak s ním budu po aplikaci spokojená?

Green Pharmacy šampon pro suché a poškozené vlasy heřmánek

Heřmánek regeneruje a zklidňuje

Bylinka heřmánek tvoří základ šamponu GREEN PHARMACY pro slabé a poškozené vlasy. Nejen že krásně voní, ale hlavně je známá pro své posilující a protizánětlivé účinky, takže celkově regeneruje a zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku. Dále šampon obsahuje vitamín C, který působí jako přírodní antioxidant, a vitamín B3, který celkově zlepšuje stav pokožky hlavy. 

Jak si rozumí šampon Green Pharmacy heřmánek s mými vlasy?

Šampon s příjemnou heřmánkovou vůní dodal mým vlasům objem a lesk. Vlasy se po něm dobře rozčesávají, není ani potřeba použít kondicionér. Teď si myji vlasy ob den a pořád vypadají dobře, navíc po opakované aplikaci pociťuji celkové zlepšení vlasové pokožky. Spolehnout se na matku přírodu se mi v tomto případě opravdu vyplatilo.

 
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22