Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Když příroda pomáhá, zn. netradičně

Pokud vás zaskočily ingredience, které můžete v kosmetice nalézt, nedivíme se. Včelí či hadí jed není v moderní kosmetice příliš využívaný, přestože se o této účinné látce ví staletí. Tyto jedy jsou obzvláště účinné v boji proti vráskám. Na základě klinických testů byl prokázán rozpoznatelný efekt při eliminaci výrazových vrásek pomocí přírodních jedů. Studie byla prováděna po dobu 28 dní s aplikací 2x denně a výsledkem bylo výrazné zmenšení hloubky těch nejvýraznějších vrásek. Účinky krému či séra jsou patrné již při prvním použití.

Produkty se včelím či hadím jedem patří mezi nejoblíbenější produkty na kosmetickém trhu vůbec. Kvalita produktů španělské firmy Diet Esthetic je bezkonkurenční v poměru cena a výsledky. A to není vše, co přináší společnost na trh.

Co si myslíte o gelu se šnečím extraktem? Pokud se ošíváte a příjde vám to nechutné, nenechte se mýlit. Jde o velmi účinnou látku, která pomáhá pleti se regenerovat, což má za následek eliminaci vrásek, skvrn a jizev. Nadstandardní hojivé účinky jsou znatelné při pravidelném používání, vaše pleť bude rozjasněná a zářící zdravím.

Mezi další oblíbené produkty pak patří také krém obsahující pravé zlato, diamanty, kvalitní kaviár či himalájské goji. Všechny produkty jsou vyráběny s maximální pečlivostí a snahou využít z přírody maximum účinných látek, protože příroda je mocná čarodějka - využijte její síly ve váš prospěch!

  • Dietesthetic je španělská společnost, která se specializuje na výrobu pleťové a tělové kosmetiky. Unikátní složení výrobků je založeno na obsahu látek, jejichž pozitivní vliv na pleť je podložen dlouhodobým laboratorním a klinickým výzkumem. Na trhu s kosmetikou působí od roku 1985. Společnost velkou část zisku investuje do nových inovativních technologií. Díky tomu je na předních příčkách ve vývoji nových produktů. 
P-DC1-WEB29