Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: kondicionér ATTITUDE Super Leaves pro normální a mastné vlasy

Šampon vlasy krásně umyje, ale abychom dosáhli opravdu hebkých a poddajných vlasů, je dobré použít kondicionér. Vedle novinky od kanadské značky ATTITUDE, šamponu Super leaves pro normální a mastné vlasy, jsem si proto pořídila i kondicionér ze stejné řady – bez parabenů, chemických látek a pro mastné vlasy. S rychle se mastícími vlasy mám problém snad odjakživa, takže jsem se těšila, až kondicionér z extraktem z citronovníku a čajovníku vyzkouším. Jak jsem s ním byla spokojená?

Kondicionér ATTITUDE Super leaves pro normální a mastné vlasy

Jaký je kondicionér ATTITUDE Super leaves pro normální a mastné vlasy?

ATTITUDE Super leaves rozjasňující kondicionér pro normální a mastné vlasy s detoxikačním účinkem je k dostání v praktickém 240ml balení, které bohatě postačí na dlouhou dobu. Do vlasů stačí vetřít jen malé množství přípravku. Kondicionér příjemně voní, snadno se smývá a oproti šamponu ze stejné řady má podstatně hutnější konzistenci.

Kondicionér ATTITUDE Super leaves

Výsledné hodnocení kondicionéru ATTITUDE Super leaves pro normální a mastné vlasy

Kondicionér jsem na vlasy nanášela vždy po použití šamponu ze stejné řady – ATTITUDE Super Leaves rozjasňující šampon pro normální a mastné vlasy s detoxikačním účinkem. Jelikož je šampon bez vůně, kondicionér vlasy krásně provoněl a dodal tím ještě větší pocit čistoty. Nicméně vlasy po použití tohoto kondicionéru byly i nadále rychle mastné a kýženého výsledku jsem nedosáhla. Ovšem jako plus mohu vyzdvihnout to, že tyto produkty vlasům dodaly hezký objem a pěkně je vyhladily. Možná, že tento kondicionér lépe sedne na normální vlasy než na mé rychle se mastící. Já bych jej ale bohužel nedoporučila.

Recenzi šamponu ATTITUDE Super Leaves pro normální a mastné vlasy si můžete přečíst zde

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB4