Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: krém na ruce Indulona Original a Indulona Měsíčková

Trápí vás dlouhodobě suchá pokožka? Tento problém má většina z nás, a to zejména v zimních měsících, kdy nejčastěji trpí pokožka na rukách a v obličeji. Jelikož se suchou pokožkou bojuji celoročně, vyzkoušela jsem již řadu různých hydratujících přípravků na citlivou i normální pokožku. Jak v porovnání s nimi obstojí klasická Indulona?

Měsíčková Indulona boduje!

Na radu „starších“ jsem zkusila osvědčenou klasiku Indulonu. I zde jsem však byla zaskočena množstvím druhů a variant krémů od značky Indulona. Jelikož jsou cenově dostupné, sáhla jsem hned po dvou typech: Indulona Original a Indulona Měsíčková, která mimo jiné slibovala hojivé účinky. Musím se přiznat, že jsem byla mile překvapená Měsíčkovou Indulonou. Krásně jemně voní, lehce se roztírá a dobře se vstřebává do pokožky. Balení o objemu 75 ml se skvěle hodí na cesty, neboť se vejde do každé větší kabelky.

Kvalita za nízkou cenu

Indulona Original je sice svou konzistencí o něco hutnější, ale rovněž skvěle promastí suchou a popraskanou pokožku. Menší nevýhodu je její delší vstřebávání. Navíc v létě, kdy se člověku potí ruce, bych raději zvolila pro pravidelnou hydrataci verzi s měsíčkem právě díky rychlému vstřebávání. Celkově však Indulona nezklamala. Poměr cena a výkon za vyzkoušení určitě stojí.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28