Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: lak na nehty MAYBELLINE NEW YORK Colorama

Červený lak na nehty je prostě klasika. Já se tentokrát rozhodla vyzkoušet MAYBELLINE NEW YORK Colorama 486 Red, který mě zaujal krásným sytým odstínem i příjemnou cenou. Výrobce slibuje snadnou aplikaci, rychlé schnutí a dlouhou výdrž. Opravdu toto lak za pár korun dokáže splnit?

Aplikace laku na nehty MAYBELLINE NEW YORK Colorama

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 486 Red o objemu 7 ml je parádní lak, který ocení každá z nás ve své kosmetické výbavě. Velmi snadno se nanáší plochým štětečkem, díky němuž je aplikace nejen rychlá, ale hlavně i přesná. Oceňuji jeho výborné krycí vlastnosti, kdy stačí nanést pouze jednu vrstvu. Pokud chcete tmavší odstín červené, tak aplikujte vrstvy dvě. Lak relativně rychle zasychá a nedělá hrudky. Co se týká trvanlivosti barvy a lesku – doporučuji nanést ještě krycí vrstvu bezbarvého laku, aby celkový efekt déle vydržel.

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 486 Red
MAYBELLINE NEW YORK Colorama 486 Red

Jaký mám z laku na nehty MAYBELLINE NEW YORK Colorama celkový dojem?

Na tomto laku na nehty velmi oceňuji poměr cena – kvalita. Je to prostě kvalitní lak za nízkou cenu. Když náhodou netrefíte barvu, snadno z široké nabídky barev vyberete jinou. Nabídka barev je totiž natolik rozmanitá a zajímavá, že já u tohoto odstínu rozhodně nekončím. Za ty peníze by to byl hřích.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB17