Obnovit stránku

LINTEO Premium Maxi Ionty stříbra 3 x 40 ks

5,0
hodnotilo 5 zákazníků
100 %
zákazníků doporučuje
Tyto polštářky jsou úplně skvělé. Mají optimální velikost - jeden stačí na vyčištění celé tváře, dvoustranné provedení a jsou velmi příjemné a jemné.
Velikost Cena Vhodné na problematickou pleť - skutečně fungují
Perfektní pro odlíčení celé tváře. Díky větším rozměrům stačí jen jeden odličovací polštářek pro kompletní očištění pleti. Skvěle sají, jsou jemné a nezanechávají uvolněné chloupky.
Ideální velikost Pouze 1 polštářek kompletně odlíčí Nepouští chloupky
Velikost je super na dokonalé odlíčení, odpadá tím větší spotřeba těch menších. Jsou bavlněné a vhodné na mojí problematickou pleť. Skvělá je i cena.
Cena Velikost polštářků Ionty stříbra Česká firma
Odličovací tampónky Linteo Maxi Silver jsou zvětšené o velikosti cca dvou běžných tampónků s dvěma stranami. Jemnější pro jemné dočištění a hrubší s ionty stříbra pro hloubkové čištění pleti. Nedokážu ověřit účinnost iontů stříbra, ale obecně vím, že jsou opravdu velmi vhodné hlavně pro problematickou pleť, protože stříbro působí antibakteriálně. Tampónky se používání velmi dobře, jsou příjemné a sympatická je i velikost, díky které se při menším množství nalíčení dokážete odlíčit jen s jediným tampónkem.
přidané stříbro s antibakteriálními účinky větší velikost dvě strany, jemnější a hrubší
žádné
Oceňuji větší velikost odličovacího polštářku, takže stačí jeden na odlíčení celého obličeje. Obsahují ionty stříbra, které napomáhají hloubkovému odstranění nečistot a zároveň na příznivě působí na namáhanou pleť. Výborně sají, jsou jemné a nezanechávají chloupky.
maxi velikost vroubkovaná a hladká strana pro dokonalé čištění šňůrka na zavěšení
WEB8