Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nástěnné hodiny aneb Jak oživit jakoukoliv místnost

Hodiny na stěnu často nebývají to první, co nás napadne, když přemýšlíme, jak se zabydlet a oživit některou ze stěn. Je to ale škoda, protože právě nástěnné hodiny mohou dodat nejen líbivý a originální design, ale také praktickou funkci. Protože v dnešní době mobilní telefony zčásti nahradily náramkové hodinky, které stejně doma zpravidla nenosíme, je velmi žádoucí, abychom měli přesný pojem o čase v hlavních místnostech domácnosti. 

Můžete si pořídit klasické kulaté či hranaté hodiny, které se prodávají v téměř jakémkoliv provedení - dřevo, plast, kov, jakákoliv barva a styl. Můžete mít klasické arabské, ale i stylové římské číslice. Pokud si chcete zaexperimentovat s designem, zkuste stylové hodiny, které zdi dodají život - ptáčka, zmatené číslice a další originální varianty, jak si hrát s časem. 

Někdo má rád kyvadlové hodiny či ty kukaččí, někdy v kombinaci obojího. I pro ty v širokém sortimentu na Alze naleznete klasické a historické pojetí, ale i moderní tvary, které se budou hodit do bytu či kanceláře. Zvláště ty s kukačkou mohou v pestrých barvách potěšit v dětském pokojíku, děti si kukačky zamilují!

P-DC1-WEB23