Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: paletka očních stínů Maybelline New York The Blushed Nudes

Už několik let toužím po kvalitní paletce očních stínů. Takové univerzální, na den i na večer, která má stíny mezi sebou snadno kombinovatelné a použitelné na běžné denní líčení i vytvoření dokonalého večerního looku za pomoci třpytivých a tmavších stínů.

Paletka očních stínů Maybelline The Blushed Nudes pro denní líčení i večerní look

Nyní se mi dostala do rukou tato paletka The Blushed Nudes od Maybelline. Paletka je tak akorát do ruky – tedy velikost jednotlivých stínů je úplně postačující. Otvírání je bez problémů. Obsahuje 12 stínů zejména v růžových, béžových a hnědých tónech, které je možné společně kombinovat. Možná je trošku škoda, že snad jen jeden stín je matný (v horní řadě druhý zprava), ostatní jsou lesklé (se shimmerem). 

Stíny jsou si vzájemně dost podobné – vrchní řada je spíše slabě pigmentovaná, dolní je na tom výrazně lépe. Pokud ale beru v úvahu, že chci základ na oči spíše světlejší a pak do ohybu víčka tmavší stín, tak poslouží perfektně. Doporučuji kombinovat proto stíny z vrchní a dolní řady pro jakékoliv líčení (denní i večerní), než-li stíny v jedné řadě vedle sebe. 

Paletka očních stínů Maybelline
Barvy očních stínů v paletce Maybelline

Obsah balení paletky očních stínů Maybelline The Blushed Nudes

Součástí balení je oboustranný aplikátor – na jedné straně štěteček, na druhé straně gumový aplikátor. Přiznávám, že nejsem fanoušek gumových aplikátorů a celkově se s tímto aplikátorem stíny celkem zle nanášely. Raději jsem proto použila štětec na oční stíny, se kterým mám zkušenosti a vím, že s ním dokážu stíny krásně rozetřít do ztracena bez toho, že by byly vidět přechody mezi jednotlivými stíny. Při aplikaci stíny práší, ale není to žádný extrém – nevšimla jsem si opadání stínů pod oči.

Jak dlouho vydrží nalíčení oči pomocí poletky očních stínů Maybelline The Blushed Nudes

Co se týče výdrže, tak je tato paletka lepší než běžné „drogérkové“ stíny, ale celý den vám bez podkladové báze stejně nevydrží. Vydržely mi zpravidla tak 5 hodin víceméně beze změn (bez podkladové báze), poté se postupně začaly ztrácet. Mám mastná víčka, proto si myslím, že jejich výdrž by byla i lepší. 

Když přihlédnu k ceně těchto stínů, jejich výdrži a tomu, že jsou inspirovány slavnou a výrazně dražší paletkou očních stínů Naked 3, tak je tato paletka skvělou volbou. To především pro ty, které chtějí mít doma použitelné stíny, se kterými se dá vytvořit velmi jemný denní přirozený look, a zároveň i kouřové líčení na večer. 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB4