Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Philips představuje: Odhalte skutečnou zář své pleti

Ačkoliv kůže má samočisticí schopnost, ta je pro hygienu současného civilizovaného člověka nedostačující. Například make-up, nečistoty z městkého prostředí a stará odumřelá pokožka vytváří rychle vrstvy znečištění, které ve výsledku mohou vést k zanesení pórů, výskytu matné a drsné kůže a zamezení pečujícím produktům v proniknutí do kůže. Čištění pleti je tedy téměř nezbytností a mělo by patřit ke každodenní rutině.

Jak čistit pleť efektivně?

Čisticí kartáček Philips VisaPure přináší novou technologii do odvětví péče o pokožku a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pokožku důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný.

Jednodušeji už to nejde!

Philips VisaPure nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Philips VisaPure je tak ve finále až 10 x efektivnější než ruční čištění, navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování. Philips VisaPure je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pokožku. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček.

O firmě Philips
Sídlo firmyAmsterdam
Založena1981
Webové stránkywww.philips.cz
P-DC1-WEB29