Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vyzkoušeli jsme pro vás: pleťová maska GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1

Černé tečky! Problém, který trápí většinu z nás. Zbavit se jich je věčný boj. A jistě mi dáte za pravdu, že často je to boj neúspěšný. Černé tečky se většinou týkají mastné a problematické pleti, ale nevyhýbají se ani pleti normální, bez výraznějších jiných problémů. Mně osobně černé tečky také dost vadí, a proto jsem rád vyzkoušel Pleťovou masku GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1. Zaujalo mě hlavně to, že tato maska má univerzální použití na problematickou pleť, protože se dá použít jako čistící maska, peeling nebo čistící gel. A jak si GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 s černými tečkami poradil?

Pleťová maska GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1

Jak se pleťová maska GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 nanáší

První, co se mi na tomto produktu zalíbilo, byla borůvková vůně, která je jednoduše úžasná. Aplikace pleťové masky GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 je velmi jednoduchá. Nejprve jsem pleť důkladně očistil. Pak jsem masku nanesl na tvář. Má jemnou, gelovou konzistenci, tak to šlo dobře. Nechal jsem ji zaschnout a po cca 10 minut jsem pleťovou masku smyl. Kvůli černé barvě doporučuji masku smýt spíše ve sprše než v umyvadle.

Pomohla mi pleťová maska GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 při redukci černých teček?

Pleťovou masku GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 jsem používal 3x v týdnu více než 14 dní. A můžu říct, že s výsledkem jsem spokojený. Počet černých teček se o dost zmenšil a na některých místech černé tečky dokonce zcela zmizely. Po smytí masky mám pleť dokonale hladkou a rozjasněnou. Jako výhodu vnímám i to, že jeden produkt můžu použít také jako peeling nebo čistící gel pro večerní čištění pleti. Balení je dostatečně velké. Pleťovou masku GARNIER Skin Naturals Pure Active 3v1 můžu jednoznačně doporučit.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB17