Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: pleťová voda a odličovací mléko ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares

Na odličování obvykle používám micelární vodu, zaujala mě však tato novinka od L'ORÉAL PARIS. Tato řada obsahuje výtažky ze vzácných květů a je vhodná pro citlivou pleť. K odličování jsem vyzkoušela dvojici přípravků L'ORÉAL PARIS Precious Flowers –pleťové mléko ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares a na dočištění pleťovou vodu ze stejné řady L'ORÉAL PARIS Precious Flowers.

Jaká je pleťová voda a odličovač ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares pro suchou a citlivou pleť?

Obvykle nejprve pleť umyji gelem, pak pokračuji v důkladném čištění. Pleťové mléko má aplikátor v podobě pumpičky, jeho dávkování je velmi jednoduché. Oba přípravky mají objem 400 ml, takže docela slušné balení, které vystačí na delší období. Jelikož jsem v prvním kroku použila čistící gel, na odlíčení mi už stačily 2 stlačení pumpičky mléka. Mléko jsem nanesla pomocí vatového tamponu na obličej a odstranila make-up, na odlíčení očí jsem použila další vatový tampon. Oči mě při aplikaci neštípaly. V posledním kroku jsem pleť dočistila pleťovou vodou. 

Celkové hodnocení pleťové vody a odličovacího mléka ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares

Pleťová voda stejně příjemně voní a její konzistence je maličko hustší, než bych čekala. Je opravdu šetrná k pleti a nevysušuje ji. Dokonce jsem měla pocit, že pleť zůstala vláčná a hydratovaná. Pleťové mléko mě zaujalo zejména příjemnou vůní, obsahuje výtažky z růží a jasmínu, a tak se na samotné odličování make-upu těším. Pleťovou vodu používám nejen na večerní odlíčení, ale i ráno na čištění a osvěžení pleti. Celkově navíc na produktech pozitivně hodnotím jejich vůni a příjemný pocit z pleti po použití.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22