Obnovit stránku

SEFIROS Eyeshadow Brush Small Pastell

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

SEFIROS Eyeshadow Brush Small Pastell

Kosmetický štětec od světoznámé značky Sefiros je skvělým pomocníkem všech žen, které rády zkrášlují očními stíny své oči. Štětec má délku 15 cm a pastelově barevnou rukojeť. Je vyroben z vysoce kvalitních syntetických a přírodních vlasů, které rychle a snadno pomohou vytvořit každodenní líčení očí. Praktický štětec je vhodný pro profesionální maskéry, ale stejně dobře vám poslouží při líčení v pohodlí vašeho domova. Precizně roznese oční stíny přesně tam, kam potřebujete. Dopřejte si lehké a vzdušné líčení se štětcem Sefiros!

Vlastnosti štětce

  • je určen pro líčení očních stínů
  • zanechává lehké a vzdušné líčení
  • je dlouhý 15 cm
  • má barevnou rukojeť v pastelové barvě
  • je vyroben ze syntetických a přírodních vlasů
  • urychluje a usnadňuje líčení

Líčení jako od profesionála

Malý štětec na oční stíny od dynamické kosmetické značky Sefiros zajišťuje profesionální - snadnou a rychlou aplikaci. Je vyroben v EU a jeho provedení je velmi kvalitně zpracované. Štětec se dokonale přizpůsobí očnímu víčku, nanese na něj potřebné množství stínů a stejnoměrně je roznese podle aktuální potřeby. Jemné vlasy štětce pleť příjemně hladí a nádherně líčí. Usnadněte si líčení, pořiďte si kvalitní štětec na oční stíny, aby vaše oči byly dokonalé!

Údržba štětce

Štětec je nutné pravidelně čistit, aby zůstala zachována jeho jemnost a schopnost precizního líčení. Štětec jemně umyjte v teplé vodě s trochou speciálního mýdla Sefiros. Dbejte na to, aby se voda nedostala dovnitř rukojeti, která drží vlasy štětce pohromadě. Štětec nechte před dalším použitím dobře vyschnout, nevysušujte ho fénem ani ho nedávejte na radiátor, nechte ho uschnout volně vlasy směrem dolů.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Typ štětce

Typ štětce Na oční stíny

Typ štětin

Materiál Kombinované
Kód:  KSPO492
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4007515206282
WEB4