Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

TANGLE TEEZER: Barevná smršť revolučních kartáčů na vlasy

Tangle Teezer (vyslovujte "tengl týzr") je opravdu revoluční. A prodává se sám, není potřeba žádných nákladných billboardů nebo televizních spotů. Jednou zkusíte a už nedáte z ruky. A až se vás budou přátelé ptát, co to používáte, budou jen krůček od toho si jej koupit taky.

Odhalte tajemství Tangle Teezer

Celé tajemství tkví v dokonalém designu, který padne do ruky, ale také v provedení štětinek, takže ať máte sebedelší či sebehustější vlasy, jejich rozčesání nebude bolestivý problém! Štětinka se totiž umí před zacuchanými vlasy ohnout, takže je nerozčesává násilím. Bez trhání, škubání a dalších problémů jednoduše rozčesete vlasy jemnými tahy kartáče po celé délce vlasů. A je jedno, zda budou suché či mokré! Pokud máte kratší vlasy, oceníte zase příjemnou masáž hlavy štětinkami.

Vyberte si z mnoha barev a druhů, buďte originální!

Kouzlo Tangle Teezer skví v mnoha variantách a barvách, ve kterých si váš oblíbený kartáč můžete zakoupit. Kromě běžné varianty si můžete zakoupit například cestovní verzi, která se hodí na cesty i na denní nošení v kabelce. Novinkou je také speciální verze pro mokré vlasy, které se chovají jinak a vyžadují při rozčesávání jinou péči. Navíc kartáč umožní až o 50 % rychlejší uschnutí vlasů díky technice česání vlasů, která dostane vodu během česání rychle ven!
 

WEB2