Obnovit stránku

TRAVALO Refill Atomizer Perfume Pod Pure Essential Hot Pink 5 ml

159 Kč
131 Kč bez DPH

TRAVALO Refill Atomizer Perfume Pod Pure Essential Hot Pink 5 ml

Každý milovník parfémů potřebuje svůj TRAVALO Pod Pure Essential. Jedná se o vysoce kvalitní, opakovaně naplnitelný rozprašovač parfémů. Díky patentovaným technologiím ho naplníte svým oblíbeným parfémem během několika sekund, a to přímo z originálního flakonu. Inovativní systém pro naplnění rozprašovače Genie-S dokonale přenese vaši oblíbenou vůni z původní lahvičky bez jakéhokoliv nepořádku a rizika odpařování parfému do okolí. Určitě vás nadchne také jeho HD postřikovací hlava s vysokým rozlišením, která z vašeho parfému po každém stisknutí vytvoří luxusní voňavou mlhu. Jakmile ji vyzkoušíte, pravděpodobně už originální flakon nikdy nepoužijete. 

Klíčové vlastnosti rozprašovače TRAVALO Refill Atomizer Perfume Pod Pure Essential Hot Pink

  • Malý vysoce kvalitní a snadno přenosný rozprašovač pro váš parfém
  • Originální výrobek s patentovanými technologiemi
  • Možnost neomezeně opakovat naplnění rozprašovače
  • Travalo rozprašovače s jednoduchým a rychlým systémem naplnění
  • Vychytaná postřikovací hlava pro velmi jemnou voňavou mlhu
  • Malá lahvička nabízí velké množství dávek vašeho oblíbeného parfému
  • Snadno kontrolovatelné množství parfému v rozstřikovači
  • Vyrobený z lehkého a proti poškrábání či rozbití odolného materiálu
  • Díky systému regulace tlaku vhodný i na cestování letadlem

Travalo je malý, ale šikovný

Celý rozprašovač je vyrobený z průhledného materiálu, takže máte neustále kontrolu nad množstvím parfému, které máte ještě k dispozici. Travalo lahvička je opravdu malá a i po naplnění lehká. Vejde se do ní pouze 5 ml parfému. Díky dokonalé postřikovací hlavě, vám však poskytne až 65 malých mlžných dávek vaší oblíbené vůně. Rozprašovač naplníte v několika krocích za pár sekund, a to přímo z jakékoliv originální lahvičky parfému. Postačí, když flakon bude mít odnímatelnou hlavici. Pak stačí vyjmout trysku z původní lahvičky s parfémem, nasadit na něj Travalo a několika pohyby, směrem nahoru a dolů, ho naplnit. Takto jednoduše a rychle naplněný rozprašovač Travalo Pod Pure Essential Hot Pink je ihned připravený k použití.

S Travalem až na konec světa

TRAVALO Refill Atomizer Perfume Pod Pure Essential se vyrábí z tvrzeného leteckého hliníku a neobsahuje žádné části ze skla. Je proto lehký, pevný, odolný proti poškrábání i rozbití a žádné poškození mu nehrozí ani při pádu na zem. Vaše oblíbená vůně je v tomto malém elegantním rozprašovači v naprostém bezpečí. Můžete jít kamkoli a stále mít svůj parfém u sebe. Nemusíte se bát poškození rozprašovače ani rozlití vašeho parfému. Travalo je schválený i pro cestování letadlem. Disponuje totiž unikátním systémem regulace tlaku během letu v letadle. S rozprašovačem parfémů Travalo Pod Pure Essential se prostě bez obav můžete vydat i do těch nejvzdálenějších míst naší planety. 

Kapacita:
Až 65 aplikací parfému

Barva:
Čirá (lahvička rozprašovače), růžová (vršek)

Délka:
8,6 cm

Průměr:
1,8 cm

Hmotnost:
14 g (bez náplně)

4,7
Hodnotilo 84 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
21
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení
Kód:  KPFG595-n
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  4897028691626
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23