Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Trendy v líčení na podzim/zima 2016

Letošní podzim a zima jsou ve jménu individualismu. Ať už máte rády extravaganci či naopak upřednostňujete přirozenost, nebojte se ukázat své pravé já. Inspirujte se líčením z přehlídkových mol a vytvořte si svůj osobitý styl. 

Ve stylu moderní gotiky

Moderní gotikaPochmurnější podzimní počasí nahrává tmavším barvám. Nebojte se tedy ukázat i svou drsnou stránku a dejte všem najevo, že s vámi si není radno zahrávat. Hlavní důraz je kladen na rty. Rtěnka by měla mít co nejtmavší odstín. Čím blíže k černé, tím lepší.

Svoje místo mají i černé oční linky. Zda zvolíte decentní, nebo výrazné linky až k obočí pak záleží pouze na vás. 

Nebojte se třpytek

Třpytivé líčeníSvé místo v podzimním líčení naleznou i třpytky a třpytivé oční stíny, které dodají vašemu make-upu nádech luxusu. Zda použijete pouze malé množství v koutku očí, či jimi posejete celou plochu očního víčka, je zcela na vás.

Pokud se však nebojíte experimentovat, aplikujte třpytky přímo pod obočí. Inspirovat se můžete modelkou Gigi Hadid, která se s tímto líčením objevila na letošním Fashion Weeku v Paříži. 

Probuďte v sobě umělkyni

Fantazijní líčeníNebojte se experimentovat a vytvořit si svůj osobitý styl líčení. Pokud jste hravé a máte rády barvy, zkuste vyměnit oční stíny za tužku na oči. S její pomocí můžete na očích vytvářet různé mozaiky a vzory, které vám umožní vystoupit z davu. Inspirovat se můžete napříkad kmenovým líčením či geometrickými tvary.

Buďte přirozená

Přirozený vzhledPokud vám nesedí výrazné líčení, máme pro vás dobrou zprávu. I přirozenost má ve světe módy své místo. Letos na podzim bylo nahé líčení povzneseno na novou úroveň. Zapomeňte na stínování a konturování obličeje. Hlavní je přirozenost. Projasňovače a světlou tvářenku použijte pouze tam, kde je obličej přirozeně světlý a kde se přirozeně červenáte. Pleť bude pak působit mladistvým a svěžím dojmem.   

WEB7