Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: Superstay Matte Ink 30 od Maybelline New York

Mám ráda výrazné a matné rtěnky, a pokud navíc ještě dlouho vydrží, nesmí u mě chybět. Na doporučení jsem pro vás vyzkoušela novinku od firmy Maybelline.

Nezničitelná rtěnka Maybelline New York SuperStay Matte Ink 30 Romantic

Rtěnka SuperStay Matte Ink 30 Romantic od Maybelline New York vypadá na rtech naprosto skvěle. Tento odstín může být na někoho odvážnější, ale je to krásná, výrazná barva, která sedla k mému typu pleti. Zaujal mě aplikátor, kterým lze velmi dobře vykonturovat celé rty, proto jsem osobně ani konturovací tužku nepoužila, jelikož špičkou vykonturujete rty a pokud dáte kartáček na plocho, tak tím krásně rty vybarvíte na jedno namočení aplikátoru. Vzhledem k tomu, že rtěnka je dlouhotrvající, je nutné si dát opravdu záležet na nanášení, protože jakmile zaschne, zmatní a už jí neopravíte. Nenechává stopy ani na skleničce a neobtiskne se vám ani na oblečení.

Na rtěnce SuperStay Matte Ink jsem nenašla jedinou vadu na kráse. Jakmile zaschne, tak jí ze rtů jen tak nesundáte. Vydrží opravdu celý den, aniž byste jí musely po jídle opravovat. Skvěle doplní jarní líčení.

Pokud hledáte dlouhotrvající rtěnku se skvělou pigmentací, určitě doporučuji.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB17