Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

BEDO Ajax Set Moje domácnosti black

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
12 970 Kč
10 719 Kč bez DPH

BEDO Ajax Set Moje domácnosti black

Chytré zabezpečení vašeho domova pomocí setu BEDO Ajax Moje Domácnost

Bezpečnostní set BEDO Ajax StarterKit spolehlivě ochrání vaši domácnost před vloupáním, požárem nebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na první pohled zaujmou elegantním designem a prvotřídní uživatelskou přívětivostí díky chytré aplikaci Ajax, se kterou systém snadno a rychle nakonfigurujete. Sada zahrnuje BEDO Ajax Starter Kit, BEDO Ajax HomeSiren a BEDO Ajax MotionProtect. Samozřejmě máte možnost dokoupit i další komponenty.


Klíčové vlastnosti bezpečnostního setu BEDO Ajax Moje Domácnost, černé provedení

  • BEDO Ajax StarterKit ochrání majetek před vloupáním i živelnou pohromou
  • Bezpečnostní set zahrnuje centrální řídící jednotku detektor otevření oken nebo dveří, 2× bezdrátové čidlo pohybu, ovládací klíčenku a domácí sirénu
  • BEDO Ajax Hub s GSM či Ethernet připojením
  • Komunikační protokol Jeweller (přenos signálu až na vzdálenost 2000 m)
  • Chytrá aplikace BEDO Ajax pro snadnou konfiguraci a přehled o systému z pohodlí smartphonu
  • Vysoká úroveň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131
  • Všechna zařízení setu jsou dodávána s bateriemi
  • Podpora platforem Android a iOS s aktualizacemi softwaru zdarma

Základní sada pro zabezpečení domácnosti

Součástí sady BEDO Ajax Moje Domácnost je detektor otevření dveří a oken, detektor pohybu a klíčenka s dálkovým ovládáním BEDO Ajax SpaceControl. Systém lze rozšířit o další komponenty jako jsou např. různé alarmy, detektor ohně, detektor úniku vody, klávesnice pro zabezpečení systému atd.. Všechny komponenty disponují 2. stupněm zabezpečení dle ČSN EN 50131 a nabízejí tedy vyšší úroveň zabezpečení.

BEDO Ajax Moje Domácnost

BEDO Ajax Hub

Centrální jednotka poplachového zabezpečovacího systému BEDO Ajax disponuje GSM a Ethernet připojením se sdíleným přístupem až pro 50 uživatelů a s maximálním počtem 100 připojených zařízení. Komunikační protokol Jeweller umožňuje spojení komponentů s BEDO Ajax Hub na vzdálenost až 2 000 m, díky čemuž předčí standardní technologie WiFi a ZigBee.

BEDO Ajax Moje Domácnost

2× BEDO Ajax MotionProtect

Inteligentní PIR detektor BEDO Ajax MotionProtect spolehlivě zachytí pohyb v místnosti na vzdálenost až 12 metrů. Díky pokročilému algoritmu SmartDetect ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. Citlivost detekce je možné nastavit ve 3 úrovních. Součástí balení jsou rovnou dva pohybové senzory.

Ajax DoorProtect

BEDO Ajax DoorProtect

Detektor je vybaven miniaturními high-end senzory a bezdrátovou komunikací, díky které umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. Kryt detektoru je navíc chráněn proti sabotáži a disponuje spolehlivým jazýčkovým kontaktem s více než 1 000 000 spínacích cyklů bez selhání.

BEDO Ajax Moje Domácnost

BEDO Ajax SpaceControl

Klíčenka s dálkovým ovládáním BEDO Ajax SpaceControl umožňuje snadné ovládání zabezpečovacího systému pouhým stisknutím tlačítka. V krizové situaci je možné diskrétně spustit tichý poplach tísňovým tlačítkem. K dispozici je rovněž indikace stavu systému pomocí červené a zelené LED diody.

BEDO Ajax Moje Domácnost

BEDO Ajax HomeSiren

Jakmile zloděj překoná první vrstvu zabezpečení – například vchodové dveře, tak díky senzoru DoorProtect se okamžitě hlasitě rozezní alarm z bezdrátové sirény. Nezvaný návštěvník se dá rychle na ústup.

Vzdálený přístup a konfigurace přes chytrou aplikaci BEDO Ajax

Chytrá aplikace BEDO Ajax byla vyvinuta nejen pro snadnou konfiguraci všech zařízení bezpečnostního setu, ale také pro pohodlné ovládání všech funkcí a možností jednotlivých zařízení. Aplikace je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

Propojení s mobilní aplikací

Bezpečný domov na dosah ruky

Propojením zařízení BEDO Ajax s mobilní aplikací můžete přijímat okamžité notifikace při detekci nebezpečí, aktivovat videoverifikaci IP kamerami, zobrazovat detailní informace o stavu systému či získávat pravidelné aktualizace zdarma. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání aplikace maximálně pohodlné a intuitivní.

Snadná instalace

BEDO Ajax se snadno instaluje

Díky unikátnímu držáku SmartBracket, který připevníte na zeď nebo strop, je instalace komponentů BEDO Ajax maximálně jednoduchá a rychlá. Komponenty jsou dodávány s předinstalovanými bateriemi, díky čemuž vám ušetří spoustu času. Chytrá aplikace vám pomocí interaktivního manuálu pomůže s volbou vhodného umístění zařízení.

Parametry a specifikace

Využití

Rozšiřitelnost Uzavřený systém
Oblast využití Zabezpečení

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Napájení Bateriemi
Jazyk aplikace V češtině , V angličtině , Ve slovenštině , V maďarštině , V němčině

Počet zařízení

Max. počet zařízení 100

Připojení

Připojení Jeweller , GSM , Ethernet

Typ detekce

Typ detekce pohybu

Signalizace

Hlasitost signalizace 105 dB(A)

Obsah balení

Obsah balení centrální jednotka, PIR čidlo, Siréna
Kód:  Bdo_m20v_002
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  P168
P-DC1-WEB23