Obnovit stránku

BEKO DFN 26321 W

A++
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Horní Počernice
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Chytré a úsporné mytí

Volně stojící myčka na nádobí BEKO DFN 26321 ušetří nejen váš čas, ale díky úspornému provozu i finance. Myčka při jednom mycím cyklu spotřebuje pouhých 10 litrů vody a její roční spotřeba dosahuje jen 262 kWh. Díky chytrého uspořádání vnitřního prostoru s 3 přihrádkami dokáže pojmout až 13 sad nádobí.


Klíčové vlastnosti myčky BEKO DFN 26321 W

  • Energeticky úsporná - třída A++
  • 3 sprchovací úrovně 
  • Prostor na 13 sad nádobí
  • Výškově nastavitelný koš Acrobat
  • Uzpůsobená pro používání tablet All-in-one
  • Technologie GlassShield pro ochranu skla
  • Turbo sušení
  • Speciální antibakteriální těsnění
  • Odložený start 0,5 - 24 hod.

ProSmart invertorový motor

Myčka je vybavena špičkovým invertovým motorem s nízkou hlučností a vysokým mycím výkonem. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektřinu a zaručí téměř nehlučný provoz, pouhých 47 dB. Díky kvalitní konstrukci motoru je zaručena jeho dlouhá životnost.


Ideální program pro každý den

Inteligentní senzory uvnitř myčky automaticky vyhodnotí stupeň znečištění vloženého nádobí a posléze optimalizují mycí program, kdy nastaví ideální teplotu, množství vody a délku mytí. Je to jednoduché a rychlé řešení, díky kterému bude vaše nádobí po každém mytí vždy dokonale čisté.


Praktická příborová přihrádka

Horní příborová přihrádka je vybavena mycím ramenem, které zajistí vždy perfektní výsledky mytí. Tato přihrádka je dobrým kompromisem, pokud potřebujete více místa ve spodním koši. Do přihrádky lze umístit vysoké skleničky bez nutnosti posunutí středního koše, tím pádem nedoje k zmenšení prostoru ve spodním koši.


Za 58 minut je umyto a usušeno

Pokud s mytím nádobí spěcháte, určitě uvítáte speciální program, který umyje a usuší plně naplněnou myčku za pouhých 58 minut. Již nemusíte čekat několik hodin až budete mít nádobí připravené k dalšímu použití, tak jako je tomu u ostatních myček.


Hygienicky čistá myčka

Myčka Beko DFN 26321 je vybavena speciálním programem, které zajistí její dokonalé vyčištění. Díky dlouhé době mytí a vysoké teplotě vody 73°C zůstane vaše myčka hygienicky čistá a rovněž se prodlouží její životnost.


Variabilní střední koš

Výškově nastavitelný střední koš je možné umístit do tří poloh. Díky tomuto variabilnímu řešení nebudete mít problém s naskládáním většího počtu nádobí. Vždy si můžete prostor myčky přizpůsobit na míru dle vašich požadavků. 


Dokonale umyté plechy

V nových modelech myček Beko naleznete speciální držáky plechů, které vám usnadní jejich mytí. Pomocí držáků můžete umístit dva plechy do spodního koše a jeden do horního koše. Vysoký tlak vody zajistí, že budou vždy dokonale čisté.

4,8
hodnotilo 20 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Roční spotřeba vody (AW C) 2 800 l
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB
Typ Standardní (60cm) , Volně stojící, S panelem
Funkce Dětská pojistka, Displej
Výška 85 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 60 cm
Barva Bílá
Kód:  BEMY13
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  7611253942
Odkazy: Informační list Stránky výrobce