Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BEKO DPY 8506 GXB1

Produkt je lokalizovaný pro CZ
Akční cena
11 690 Kč
11 489 Kč
9 495 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BEKO DPY 8506 GXB1

Ať je venku hezky nebo zrovna prší, s kondenzační sušičkou prádla Beko DPY 8506 GXB1 budete mít prádlo vždy krásně suché. K ruce budete mít 16 různých programů a buben dost velký na to, aby pojal až 8 kg prádla. Z hlediska energetické náročnosti vám Beko DPY 8506 GXB1 rozhodně vrásky nenadělá: její roční spotřeba 177 kWh ji směle řadí do nejúspornější energetické třídy A+++. Sušička vás také potěší šetrnou péčí o jemné tkaniny díky bubnu Aquawave anebo praktickou signalizací plné nádržky nebo znečištěného filtru. Chcete si sušení přizpůsobit tak, aby vám časově vyhovovalo? Učinit tak můžete s funkcí odloženého konce, která umožňuje celý cyklus prodloužit až o 24 hodin.

Klíčové vlastnosti sušičky prádla Beko DPY 8506 GXB1

  • K dispozici budete mít 16 sušicích programů pro nejrůznější typy tkanin
  • ?Díky vysokému objemu můžete v jediném cyklu usušit až 8 kg prádla
  • Nerezový buben AquaWave si vezme na starosti jemné textilie a navíc brání nadměrnému mačkání oblečení
  • Ovládací panel sušičky je v češtině, takže vám její obsluha nebude dělat potíž
  • Směr otevírání dvířek si můžete přizpůsobit, jak potřebujete
  • Signalizace plné nádrže nebo znečištěného filtru vás upozorní na nutnou údržbu
  • Boční stěny S-Shape zvyšují celkovou stabilitu spotřebiče

Beko DPY 8506 GXB1 využívá tepelné čerpadlo a má přehledný LCD displej

Sušička Beko DPY 8506 GXB1 přináší inovativní tepelné čerpadlo EcoGentle, které má značný vliv na nízkou spotřebu energie. Také je mnohem šetrnější k prádlu při samotném sušícím procesu. S LCD displejem budete mít neustále pod kontrolou, co se v sušičce Beko DPY 8506 GXB1 právě děje, jaké je aktuální nastavení nebo jestli je plný zásobník na kondenzát. LCD displej zaručuje pohodlné a intuitivní ovládání sušičky. Dětský zámek ovládání zabrání jakékoliv nechtěné změně programu v průběhu sušení.

V sušičce Beko DPY 8506 GXB1 snadno usušíte deky i péřové oblečení

Sušička Beko DPY 8506 GXB1 je natolik šetrná, že v ní můžete sušit péřové oblečení i deky. Při sušení zůstane peří i výplně dek skvěle načechrané, a to aniž by se tvořily žmolky.

Díky sušičce nebudete muset tak často žehlit

Beko DPY 8506 GXB1 disponuje automatickou ochranou proti zmačkání, a to v případě, že po skončení cyklu nejste doma. Sušička pohybuje v pravidelných intervalech až 8 hodin po skončení programu, díky čemuž vznikne mnohem méně hůře záhybů.

Beko DPY 8506 GXB1 vám nabídne pestrou škálu programů

Díky speciálním senzorům je sušicí cyklus a teplota sušení upravena tak, aby byl výsledek sušení dokonalý a bez poškození jakéhokoliv druhu oblečení. Ať už se jedná o džíny, kde nezůstávají vlhké švy. Nebo o košile, které nejsou při správném použití přístroje, pomačkané. Dokonce i vlna a jemné tkaniny budou po usušení v Beko DPY 8506 GXB1 v perfektním stavu, bez vybledlých barev a poškození.

Beko DPY 8506 GXB1 má osvětlený buben

Vnitřek bubnu sušičky Beko DPY 8506 GXB1 je osvětlený, takže se vám už nestane, že byste zapomněli na nějaký kousek prádla. Dvířka pohodlně otevřete a můžete si zvolit na jakou stranu je chcete otevírat.

Jednoduché čištění filtrů

Velmi důležitou předností sušičky Beko DPY 8506 GXB1 je soustava tří filtrů, jejichž čistota je rozhodujícím faktorem pro správnou funkci sušičky i její velmi dlouhou životnost. Filtry jednoduše vyjmete ze sušičky Beko DPY 8506 GXB1 a vyčistíte.

Sušičku Beko DPY 8506 GXB1 můžete napojit přímo na odpad

Pokud nechcete neustále vylévat vodu ze zásobníku po sušení, lze sušičku Beko DPY 8506 GXB1 připojit přímo na odpad a odvádět vodu tam.

Sušička je šetrná i k jemným textiliím

V sušičce Beko DPY 8506 GXB1 nepřijdou k újmě ani ty nejjemnější textilie – o to se postará speciálně navržený nerezový buben Aquawave.

U sušičky Beko DPY 8506 GXB1 můžete zaměnit směr otevírání dveří

Pokud vám nevyhovuje stávající otevírání dvířek, u sušičky Beko DPY 8506 GXB1 můžete jednoduše přehodit panty na opačnou stranu a přizpůsobit si tak otvírání.

Se sušičkou Beko DPY 8506 GXB1 budou vaše košile vždy ve skvělé kondici

Se sušičkou Beko DPY 8506 GXB1 skvěle zvládnete péči i o tak složitý typ oblečení, jakým košile bezesporu jsou. Speciálně navržený program suší při nízké teplotě a chrání košile před zničením, pomačkáním nebo vyblednutím

Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Energetické parametry sušičky

Účinnost A
Hlučnost 65 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,45 kWh

Vlastnosti

Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry sušičky

Hloubka 61 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 51 kg

Funkce

Funkce sušičky Napojení na odpad, Odložený start, Displej, Vnitřní osvětlení, Volitelný směr otevírání dvířek, Dětská pojistka
Sada na připojení k odpadu Ano

Barva sušičky

Barva Bílá
Kód:  FAP3470f
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  DPY8506GXB1
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB03