Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

BEKO HDR9434CSRX

- 10 let záruka na motor po registraci
A++
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH

BEKO HDR9434CSRX

Výkonná kondenzační sušička BEKO HDR 9434 CSRX disponuje objemem až pro 9 kg prádla a je vybavena hybridní technologií sušení RapiDry, která kombinuje klasické čerpadlo a speciální topné těleso. Sušička má české popisky ovládacího panelu a dětský bezpečnostní zámek. BEKO HDR 9434 CSRX vám nabídne 16 programů sušení a další užitečné přídavné funkce, vnitřní LED osvětlení bubnu a snadno přístupné filtry vzduchu pro jejich jednoduché čištění. Pro lepší přizpůsobení sušičky prostorům je zde možnost změny směru otevírání jejích dvířek. Sušička Beko disponuje speciálními senzory, které udržují kontrolu nad teplotou sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno podle jeho potřeb. Díky tomu šetrně usušíte širokou škálu materiálů, aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození.


Klíčové vlastnosti sušičky BEKO HDR 9434 CSRX?

  • Výkonná kondenzační sušička BEKO s náplní až pro 9 kg prádla 
  • Hybridní technologie RapiDry pro zkrácení času sušení
  • 16 programů sušení sušičky BEKO HDR 9434 CSRX
  • Dětský bezpečnostní zámek, vnitřní LED osvětlení bubnu 
  • Dobře přístupné filtry vzduchu pro jejich snadné čištění
  • Automatický systém proti zmačkání prádla + další přídavné funkce
  • Praktická možnost změny směru otevírání dvířek sušičky

Funkce RapiDry sušičky BEKO HDR 9434 CSRX

Už žádné zbytečné čekání na sušení. Funkce RapiDry sušičky BEKO HDR 9434 CSRX zkrátí sušení až o třetinu času díky hybridní technologii sušení, která kombinuje klasické čerpadlo a speciální topné těleso. Tuto funkci můžete využít u klasické bavlny, ale také i u speciálních programů jako je například Sport.


Praktický dětský zámek

Máte doma malé ratolesti, které hledají, co by podnikly? Určitě víte, jak jsou děti zvědavé a čudlíky jsou pro ně velice zajímavé. Sušička BEKO HDR 9434 CSRX je vybavena dětským zámkem, který zabraňuje přenastavení programu v průběhu sušení a vy se nemusíte bát, že se jemné prádlo začne sušit jako prostěradla.


Zkraťte si čas při žehlení košil

Košile jsou skvělým modním doplňkem, o který je však zapotřebí dbát a žehlit, aby byly krásně rovné. Jak si ale zkrátíte čas při žehlení? Jednoduše. Sušička BEKO HDR 9434 CSRX totiž usuší košile při nízké teplotě a speciálními pohyby bubnu je ochrání před pomačkáním. Vy tak strávíte méně času žehlením.

Automatický systém proti zmačkání prádla

Ne každý má rád žehlení, a proto je sušička BEKO HDR 9434 CSRX vybavena automatickým systémem proti zmačkání prádla, který vám značně zkrátí čas při žehlení. Tento systém zajistí šetrné otáčení bubnu i po skončení programu, takže i když zrovna nemáte čas prádlo ze sušičky vyndat, nemusíte se bát, že ho vytáhnete zmačkané a strávíte tak mnoho času žehlením.

Speciální senzory sušičky BEKO

Sušička BEKO HDR 9434 CSRX je vybavena speciálními senzory, které kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno, jak potřebuje. Můžete tedy do sušičky vložit například vaše oblíbené džíny, jemné tkaniny a dokonce i vlnu. Nemusíte se bát, že by došlo k jejich vyblednutí či poškození. O každý typ textilie je skvěle postaráno. 

LED osvětlení pro lepší viditelnost v bubnu

Každý jsme jistě někdy postrádali jednu ponožku, kterou jsme nemohli najít. To se vám odteď nestane. Sušička BEKO HDR 9434 CSRX disponuje vnitřním LED osvětlením, díky kterému uvidíte všechny zapomenuté kousky prádla. Perfektně osvětlí celý buben. 


Snadno přístupné filtry vzduchu

Každá hospodyňka má ráda všechno krásně čisté a voňavé. A to stejné je zapotřebí i u sušičky BEKO HDR 9434 CSRX. Nemusíte však vydávat příliš mnoho energie, postačí jednoduše vyjmout filtry vzduchu a vyčistit. Filtry jsou snadno přístupné, takže je to opravdu hračka. 


Padne do každého koutu či koupelny

Sušička BEKO HDR 9434 CSRX si najde své místo i v menších prostorech. Dvířka můžete otočit a změnit jejich směr otevírání, takže padnou do každého koutu předsíně či koupelny.


Možnost připojení sušičky BEKO na odpad

Sušičku BEKO HDR 9434 CSRX lze připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte potřeby vylévání zásobníku na kondenzát.


Šetrný AquaWawe buben

V sušičce BEKO HDR 9434 CSRX můžete sušit opravdu cokoliv, dokonce i vaše oblíbené tričko. Buben AquaWave má speciální strukturu, díky které je o prádlo šetrně postaráno. Prádlo tak bude vypadat stále jako nové. 


Dokonale usušené prádlo díky tepelnému čerpadlu EcoGentle

Tepelné čerpadlo EcoGentle umožní sušení při nižších teplotách, díky kterému oblečení neztrácí svoji barvu ani tvar, a navíc sušička BEKO HDR 9434 CSRX spotřebuje méně energie.


Možnost použití mezikusu 

Nemáte dostatek místa, a i přesto byste si rádi pořídili sušičku, která šetří nejen energii, ale také váš čas? Máme pro vás skvělou zprávu. Sušičku BEKO HDR 9434 CSRX můžete postavit na pračku a zafixovat ji pomocí mezikusu. Díky němu můžete bez obav posadit sušičku o hloubce 54 cm i na pračku s hloubkou 45 cm. 


16 programů:
Jeans, Sport, Denní, BabyProtect, Mix, Xpress, Košile 30, Osvěžení, Sušení s držákem / Časové programy, Osvěžení vlny, Jemné, Syntetika k žehlení, Syntetika do skříně, Bavlna na žehlení,  Bavlna do skříně, Bavlna suchá extra

Přídavné funkce:
Možnost připojení na odpad, signalizace plného tanku na vodu, signalizace čistoty filtru, možnost změny směru otevírání dvířek, odložený konec sušení 

Rozměry:

výška: 84,6 cm
šířka: 59,7 cm
hloubka: 65,4 cm

Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Účinnost A
Hlučnost 65 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,69 kWh
Doba na cyklu 164 min

Typ

Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry sušičky

Hloubka 65,4 cm
Šířka 59,7 cm
Výška 84,6 cm
Hmotnost 51 kg

Funkce

Počet programů 16
Kód:  BESU024
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  7188285770
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB24