Obnovit stránku

Beoplay E4 Black

-3%
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
6 690 Kč
6 490 Kč
5 364 Kč bez DPH

Beoplay E4 jsou prémiová sluchátka s hybridním aktivním rušením šumu a režimem Transparency. Navrhnuto spolu s uznávanou společností Bang & Olufsen, aby sluchátka dosahovala co nejvyšší možné kvality zvuku. Sluchátka nabízejí kvalitní zpracování a jsou vyrobena s ohledem na nerušené a pohodlné nošení. 

Klíčové vlastnosti sluchátek Beoplay E4 Black

  • Nízká hmotnost a pohodlné nošení
  • Integrovaný mikrofon
  • Vysoká kvalita zvuku sluchátek
  • Vysoce kvalitní zpracování sluchátek Beoplay E4 Black
  • Transparency režim
  • Aktivní rušení hluku

Aktivní rušení hluku s režimem transparency

S tebou, ať jste kdekoli - pro hudbu, ticho, pohodlí a klid. Díky hybridnímu aktivnímu rušení hluku nové generace se můžete ponořit do zvuku Bang & Olufsen a vypnout hlučný svět kolem vás. Se sluchátky Beoplay E4 můžete odstranit hluk v pozadí, mluvit po telefonu nebo jednoduše zažít sílu ticha kde a kdy budete potřebovat. S jedním rychlým gestem zapnete režim Transparency, který vypne hudbu a umožní vám naladit se do svého okolí. Použitím stejného gesta zapnete aktivní rušení hluku a spustíte hudbu, kde jste přestali. Nabíjecí baterie dokáže zajistit až 20 hodin nepřetržitého přehrávání hudby se zapnutou funkcí aktivního rušení hluku. Pokud se vám baterie vybije, neznamená to, že přestane hrát hudba. Poslechu si budete moci i nadále užívat, avšak bez funkce rušení hluku. 

Nebývale pohodlné a solidní zpracování

Vyrobeno z lehkého kovu pro elegantní design, který je odolný proti poškrábání a něco vydrží. Ovládání sluchátek a zařízení pro aktivní rušení hluku jsou s elegantním hliníkovým povrchem a gumovou povrchovou úpravou navrženy tak, aby se docílilo co nejlepší výdrže. 

Konstrukce mikrofonu Na kabelu
Směrová charaktreristika Všesměrové snímání
Provedení Špunty
Konstrukce Otevřená
Mikrofon S mikrofonem
Typ připojení 3,5 mm Jack
Vedení kabelu Oboustranné (do obou mušlí)
Frekvence do 16 000 Hz
Frekvence od 20 Hz
Funkce a vlastnosti Redukce šumu, Podpora zařízení Apple
Barva Černá
Kód:  BEO010m
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1644526
Odkazy: Stránky výrobce