Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Biostar TB250-BTC +

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Biostar TB250-BTC +

Základní deska TB250-BTC+ společnosti Biostar je postavená na čipsetu Intel B250 - je tedy kompatibilní se 7. generací procesorů Intel Core. V její výbavě najdete dva DDR4 sloty pro paměť do maximální kapacity 32 GB, DVI port, a 8 PCIe slotů (jeden v provedení ×16 a 7 v provedení ×1). Ozvučení si bere na starosti integrovaná zvuková karta Realtek ALC 887 s technologií HD audio. Pro vysokorychlostní přenos dat jsou přichystané 4 porty USB 3.0 a 4 USB 2.0. Základní desku Biostar TB250-BTC+ tvoří úsporné součástky, které jsou zároveň dobře odolné proti opotřebení nebo prachu.

Klíčové vlastnosti základní desky Biostar TB250-BTC+

  • Základní ATX deska kompatibilní s procesory Intel Core 7. generace
  • Čipset Intel B250
  • Dva DDR4 paměťové sloty (max. kapacita 32 GB)
  • DVI port a 8× PCIe slot
  • Integrovaná zvuková karta s technologií HD Audio
  • Vysokorychlostní přenos dat díky USB 3.0
  • Součástky odolné proti prachu a opotřebení

Zvuk v Hi-Fi kvalitě & digitální obraz

Díky využití zvukového čipu Realtek s technologií HD audio a vylepšených kondenzátorů se dočkáte zvuku v prémiové Hi-Fi kvalitě. Výhoda implementace DVI namísto VGA je nejenom v případě Biostar TB250-BTC+ jasná - místo analogového obrazu si na svém monitoru vychutnáte obraz v digitální kvalitě. Kompatibilita s technologií DirectX 12 vám pak otevře bránu do světa většiny současných her, jejichž engine má tuto verzi grafického rozhraní často na seznamu požadavků.

Smart Speed LAN - snadná správa síťového připojení

Až desetinásobně rychlejší datový přenos si se základní deskou Biostar TB250-BTC+ můžete vychutnat prostřednictvím 4 implementovaných USB 3.0 portů. Pro snadnou kontrolu stavu síťového připojení poskytuje výrobce zdarma dostupnou aplikaci Smart Speed LAN. V neposlední řadě nechybí základní desce TB250-BTC+ celá řada ochran a bezpečnostních prvků, včetně ochrany proti přepětí.

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket Intel 1151
Čipset Intel B250

Formát a funkce

Základní funkce Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, PCI Express 3.0, Podpora Intel Optane, Příprava pro CPU s integrovaným GPU, Serial ATA III

Operační paměť

Provedení DIMM
Režim zapojení Dual-channel

Pokročilé parametry

Typ zvukové karty Realtek ALC887

Konektory

Externí DVI, Jack, PS/2, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
Interní Serial ATA III, USB 2.0 bracket, USB 3.0 (3.1 gen1) bracket
USB 2.0
Serial ATA III
Kód:  AA250b4
Prod. číslo:  TB250-BTC+
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23