Body Scrubs
Body Scrubs – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 140
RITUALS The Ritual of Sakura Body Scrub 250 g
Great price
379,-
Save 36,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
URIAGE Body Scrubbing Cream 200 ml
379,-
190 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - women's, dermo, for normal, combination and dry skin, volume 200 ml - 190 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Mild Body Scrub 300 g
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
KUNDAL Macadamia & Sugar Body Scrub Cherry Blossom 550 ml
Amazing Deal
419,-
Save 30,-
76 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, natural, vegan and Korean cosmetics ingredients, anti-aging, for the sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature...
KUNDAL Eau Thermale Scrub Body Wash Cozy Darjeeling 500 ml
Amazing Deal
279,-
Save 120,-
56 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - Korean cosmetics, for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, volume 500 ml - 56 Kč/100 ml
ZIAJA Lemon cake Sugar body scrub 300 ml
Discounted -5 %
169,-
179,-
56 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 56 Kč/100 ml
PURITY VISION Organic coffee scrub 175 g
Discounted -16 %
209,-
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
ZIAJA Cupuacu Crystalline Sugar Scrub 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 75 Kč/100 ml
KNEIPP Argan Secret 200 ml
249,-
125 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, vegan, for a greasy one, normal, mixed, dry and mature skin, active ingredients include argan oil, without silicone, without...
ANUA Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - Gel peeling 120 ml
509,-
509 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, Korean cosmetics, for problematic skin, active ingredients include aloe vera and salicylic acid, with natural oil, with natural...
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Body Scrub 300 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - women's, for normal skin, active ingredients include coconut oil and almond oil, weight 300 g
RITUALS The Ritual Of Jing Body Scrub 300 g
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
KUNDAL Macadamia & Sugar Body Scrub Pink Grapefruit 550ml
Great price
419,-
Save 30,-
76 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, natural, vegan and Korean cosmetics ingredients, anti-aging, for the sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature...
ZIAJA Pineapple Sorbet anti-cellulite body scrub 160 ml
Discounted -5 %
93,-
98,-
58 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - Ladies, vegan, for cellulite, active ingredients include caffeine, without paraben, without silicone, pH neutral and with natural ingredients, volume 160 ml -...
ZIAJA Cocoa Butter Shower Scrub 200 ml
129,-
65 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 65 Kč/100 ml
NUXE Reve de Miel Deliciously Nourishing Body Scrub 175 ml
Discounted -12 %
419,-
479,-
239 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 239 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Ritual Belgian Chocolate Harmonizing Body Scrub 200 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
BEAUTY JAR Raspberry Dreams 360 g
from
110,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, natural and vegan composition, for cellulite, anti-aging, for normal, mixed and dry skin, active ingredients include shea butter,...
YVES ROCHER Argan & organic rose of Morocco body scrub 150 ml
289,-
193 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, vegan, for a greasy one, normal, mixed, dry and mature skin, active ingredients include argan oil and rose, without dyes, paraben-free...
DUCRAY Kelual Milk Crust Emulsion 50 ml
449,-
898 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Emulsion - - 898 Kč/100 ml
COLLISTAR Anti-Water Talasso-Scrub 700 g
839,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
DERMACOL Aroma Ritual Grape & Lime Stress Relief Body Scrub 200 g
169,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells
ORGANIC SHOP Cinnamon and honey 250 ml
from
95,-
48 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - Ladies, Organic and natural composition, for a greasy one, normal, mixed, dry and mature skin, with natural oil and natural ingredients, volume 250 ml -...
ZIAJA Orange Butter Shower Scrub 300ml
129,-
65 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, vegan, for oily, normal, combination, dry and mature skin, active ingredients include glycerine, almond oil and natural oils, paraben-free, silicone-free...
In the category Body Scrubs on Alza.cz, we currently have a total of 140 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Telové peelingy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testradírok