Obnovit stránku

BOSCH CTL636EB6 Serie 8

59 990 Kč
49 579 Kč bez DPH

BOSCH CTL636EB6 Serie 8

Vestavěný kávovar Bosch CTL636EB6 z ušlechtilé oceli v černé barvě přináší do vaší domácnosti nejen elegantní a moderní design, ale především množství zajímavých funkcí, díky nimž můžete svou oblíbenou kávu připravovat jednoduše, ale kvalitně. Plně automatický systém kávovaru Bosch zajistí maximální pohodlí přípravy vašeho nápoje a moderní technologie pak jeho skvělou chuť.

Klíčové vlastnosti vestavného kávovaru Bosch CTL636EB6, černý

 • Vestavný kávovar Bosch CTL636EB6 má dálkový přístup k ovládání kávovaru skrze mobilní aplikaci Home Connect
 • Ovládání jediným stisknutím tlačítka
 • Plně automatické čistění přístroje 
 • Tlak spařování kávy 19 bar
 • Kvalitní tichý keramický mlýnek CeramDrive s nastavitelnou hrubostí mletí
 • Možnost nastavení teploty přípravy kávy
 • Vysoká rychlost přípravy kávy
 • Zásobník vody 2,4 l
 • Možnost přípravy dvou nápojů naráz - funkce OneTouch DoubleCup
 • Nastavitelná výška výpusti vody a mléka
 • Přehledně koncipovaný, podsvícený TFT displej
 • Záruka 15 000 šálků - přístroj si tedy minimálně po tuto dobu zachová své vlastnosti
 • Dětská pojistka
 • Kvalitní designové provedení pressovače Bosch

Jednoduchost a pohodlí s vestavným kávovarem Bosch CTL636EB6

Vestavný kávovar Bosch CTL636EB6 přináší řadu unikátních, plně automatických funkcí, bez nichž se už nebudete chtít obejít. Především jistě oceníte funkci HomeConect, díky níž se ke kávovaru připojíte odkudkoliv přes svůj telefon či tablet. Aplikace HomeConect vám přinese ovšem mnoho dalšího - zajímavosti o přípravě či původu kávy, návod k použití přístroje nebo třeba množství skvělých receptů ze všech koutů světa. Pokud snad nebudete chtít využít praktického dálkového přístupu, není nic jednoduššího, než stisknout jediné tlačítko a díky funkci OneTouch si za pár vteřin vychutnat oblíbený nápoj. Ten si koneckonců můžete do přístroje uložit díky funkci MyCoffee i pod vlastním názvem.

Káva plná vůně a chuti

Černý vestavný kávovar Bosch CTL636EB6 nepřináší jen jednoduchost přípravy kávy, ale především její perfektní chuť. O tu se postará mimo jiné funkce SensoFlow, která udrží stálou teplotu spaření kávy a zajistí tak její neodolatelné aroma. Systém AromaDouble Shot pak přináší dvojitý proces mletí a následné spaření tlakem 19 bar. Připravená káva vás pak ohromí svou silnou, ale vyváženou a lahodnou chutí. Pozornost si jistě zaslouží také kvalitní keramický mlýnek, který profesionálně zpracuje jakýkoliv druh kávy v požadovaném množství. Bosch ale nezapomíná ani na drobnosti, jako je kvalitní řešení zásobníků, díky němuž je zachována čerstvost všech surovin. Veškeré tyto atributy zajistí přípravu kávy, která z vás v očích vašich přátel udělá vyhlášeného baristu.

Perfektní čistota pressovače

O udržení perfektní hygieny se postará přístroj téměř bez vašeho přičinění. Díky funkcím AutoMilk Clean a SinglePortion Cleaning kávovar Bosch CTL636EB6 zahájí automatické parní čištění. V případě, že váš pressovač požaduje důkladné čištění, odvápnění či výměnu filtru, sám vám to včas oznámí. Při této údržbě pak zcela jistě oceníte snadnou odnímatelnost jednotlivých částí přístroje, skvělou přístupnost k zásobníkům vody, mléka a kávy a odnímatelnou odkapávací mřížku.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 1 600 W
Tlak 19 bar
Objem nádržky na vodu 2,4 l
Vstupní napětí 230V
Materiál Plast, Ušlechtilá ocel

Funkce

Funkce Mléčný systém, Šlehač mléka, Mlýnek na kávu, Příprava dvou šálků najednou, Parní tryska, Nastavení množství vody, Nastavení množství kávy, Odkapávací systém, Odvápňovací systém, Samočisticí systém, Cappuccino a latte
Základní funkce Mlýnek na kávu, Cappuccino a latte, Parní tryska, Šlehač mléka, Mléčný systém, Espresso, Caffè Crema, Americano

Rozměry a hmotnost

Hloubka 37,5 cm
Šířka 59,4 cm
Výška 45,5 cm
Hmotnost 20 kg

Barva

Barva Černá

Vlastnosti mlýnku

Velikost zásobníku 500 g

Typ kávovaru

Typ Automatický , Vestavný
Kód:  BSHVK001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CTL636EB6
P-DC1-WEB24