Obnovit stránku

BOSCH HLS59D320

A
-19%
Akční cena
26 990 Kč
21 990 Kč
18 174 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH HLS59D320

Potřebujete si do domácnosti pořídit nový spotřebič? Podporujete zdravý životní styl? Chcete vařit rychle, přesně a ekonomicky? Sporák Bosch HLS59D320 s indukční varnou deskou a funkcí AutoPilot zastane ve vaší kuchyni nejen roli praktického pomocníka, ale stane se i atraktivním doplňkem vaší kuchyňské linky. Volně stojící sporák je dokonalou kombinací moderního designu, rychlého a pohodlného ovládání s velkým množstvím užitečných funkcí. Sporák Bosch nepostrádá program CombiZone pro spojení dvou varných zón v jednu, AutoPilot s 10 automatickými programy či samočisticí program EcoClean Direct.

Klíčové vlastnosti sporáku Bosch HLS59D320

 • Sklokeramická varná deska Bosh se čtyřmi indukčními varnými zónami
 • Funkce CombiZone pro spojení dvou varných zón pro vaření ve větším pekáčku
 • Ovládání panelovým LCD displejem s elektronickými hodinami
 • Funkce AutoPilot s 10 automatickými programy pro přesnou přípravu pokrmů
 • 7 druhů ohřevu – 3D horký vzduch Plus, horní/spodní ohřev, cirkulační infra-gril, stupeň pro pizzu, spodní ohřev, horký vzduch jemný
 • Funkce rychlého předehřátí
 • Samočisticí systém EcoClean Direct schopný absorbovat mastnotu
 • Trojnásobný teleskopický výsuv pro snadnou manipulaci s plechy
 • Dětská pojistka a bezpečnostní vypínání
 • Ukazatel spotřeby energie
 • Funkce SoftClose pro tlumené dovírání dvířek trouby sporáku Bosch 

Snadné vaření s indukční deskou

Indukční sklokeramická deska sporáku Bosch HLS59D320 se pohodlně ovládá panelovým LCD displejem se zabudovanými elektronickými hodinami. Čtyři indukční varné zóny sporáku nabízí rychlé, přesné a ekonomické vaření. Pro získání větší varné plochy využijete funkci CombiZone, která propojí dvě varné zóny v jednu. Pokrmy tak můžete připravovat např. v pekáčku s větším průměrem dna.

Ekonomická příprava pokrmů s funkcemi varné desky

Vaření podle vašich nejnáročnějších požadavků docílíte s funkcemi sporáku Bosch QuickStart, ReStart, PowerBoost či PowerManagment. Funkce QuickStart automaticky rozpoznává nádoby na varné ploše. Na ovládacím panelu sporáku stačí už jen navolit požadovaný výkon a vaření může začít. Ještě většího pohodlí docílíte při přípravě vašich oblíbených pokrmů s funkcí ReStart. Tu oceníte zejména v okamžiku, kdy vám na varnou plochu z hrnce unikne nežádoucí tekutina. Varná plocha sporáku se v tomto případě automaticky vypne. S funkcí ReStart ji snadno uvedete do původního nastavení. Stačí jen navolit požadovaný výkon. Úsporu času a energie při vaření docílíte s funkcemi PowerBoost a PowerManagment. Funkce PowerBoost zvyšuje výkon varné plochy až o 50 %. S funkcí PowerManagment si u spotřebiče snadno nastavíte celkový maximální příkon varné desky s ohledem na sílu vašeho jističe.

Pečení v troubě sporáku Bosch se sedmi druhy ohřevu

Trouba sporáku Bosch HLS59D320 je vybavena 7 druhy ohřevu - 3D horký vzduch Plus, horní/spodní ohřev, cirkulační infra-gril, stupeň pro pizzu, spodní ohřev, horký vzduch jemný. V troubě docílíte s programem 3D horký vzduch distribuci vzduchu na třech úrovních najednou. Péct můžete slané i sladké pokrmy současně, aniž by se navzájem mísily jejich chutě.

S AutoPilotem sporáku Bosch dosáhnete u přípravy pokrmů dokonalosti

Automatický program trouby sporáku Bosch ohlídá pečení vašeho oblíbeného pokrmu, kterými mohou být ryby, drůbež, maso či zelenina. Na vás bude vložit výchozí suroviny do vhodné nádoby s víkem, správně nastavit pečicí program, navolit hmotnost surovin a zmáčknout tlačítko Start. V tomto okamžiku za vás práci přebírá AutoPilot a vy si v klidu můžete např. vypít šálek či skleničku svého oblíbeného nápoje. Po uplynutí doby přípravy pokrmu se trouba automaticky vypne. Jídlo je hotové a vy můžete začít s jeho konzumací.

Snadná údržba sporáku Bosch

Spuštěním funkce EcoClean Direct aktivujete samočisticí program zadní stěny u trouby sporáku Bosch. Ta je vybavena speciální povrchovou úpravou automaticky pohlcující nežádoucí tuky. Snadno vyčistíte i dvířka trouby, která jsou z vnitřní strany celoskleněná. Při čištění ovládacího panelu sporáku otočné voliče programů a teploty jednoduše zasunete. Údržba i této části spotřebiče se tak pro vás stane hračkou. 

Příslušenství:
1 × smaltovaný plech
1 × rošt
1 × univerzální pánev

4,7
Hodnotili 3 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
2,63 %
reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Typ

Typ Indukční

Vlastnosti

Funkce a vlastnosti Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, teleskopické výsuvy, Ukazatel zbytkového tepla
Počet plotýnek 4
Objem 66 l
Čištění trouby EcoClean
Vysouvání plechu Teleskopické
Příkon 7,9 kW
Síťový kabel Ano
Připojení na propan/butan Ne
Připojení 220 - 240 V

Programy trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Spodní ohřev, Ventilátor

Rozměry

Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Hloubka 60 cm

Energetická třída

Barva

Barva Bílá

Montáž

Odborná montáž Ano
Kód:  BSHSP001
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  HLS59D320
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB09