Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BOSCH SGS2HVW72E

11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH

BOSCH SGS2HVW72E

Již vás nebaví mýt veškeré nádobí v ruce a ocenili byste ušetření cenných minut i spotřeby vody? Tato myčka BOSCH SGS2HVW72E dovede zbavit nečistot až 13 sad špinavého nádobí a vy můžete svůj čas využít jinak. Volně stojící myčku lze dát na místo dle vaší potřeby. Myčka Bosch se řadí do energetické třídy E. Emise hluku šířeného vzduchem poté činí C. Pokud byste rádi měli perfektní přehled a naprogramovat myčku jednoduše, pak vás okouzlí ovládací panel na vnější straně. Bílá barva myčky BOSCH SGS2HVW72E bude skvělá do vaší kuchyně. Disponuje rovněž možností si nastavit koše dle používaného nádobí. Aquastop nedovolí, aby došlo k vytopení a to tak, že okamžitě v případě pochybností o stoprocentní funkčnosti zastaví přívod vody. Jestliže doma máte malé ratolesti, budete rádi za možnost zablokovat tlačítka, aby nešlo myčku ovládat.

Nejdůležitější funkce myčky nádobí BOSCH SGS2HVW72E

  • Myčka Bosch, která vám precizně umyje veškeré nádobí
  • Volně stojící myčka může být dána úplně kamkoliv
  • Náleží do energetické třídy E
  • Emise hluku šířeného vzduchem: C
  • Díky myčce s panelem můžete myčku jednoduše nastavit a budete mít skvělý přehled o mycím cyklu
  • Barva myčky: bílá
  • Nabídne šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, připojení teplé vody, promítání informací na podlahu a výměník tepla
  • Myčka je schopna umýt 13 sad nádobí
  • Rozměry: 84,5 × 60 × 60 cm
  • Průměrná spotřeba energie: 94

Které funkce nabízí myčka Bosch?

Rozhodně vám přijde vhod funkce odloženého startu, díky které se myčka spustí ve váš vybraný čas. Myčka BOSCH SGS2HVW72E nádobí vám sdělí, kdy se mytí zastaví. Pro vyšší úsporu energie můžete myčku připojit i na teplou vodu. V myčce je úmístěn také výměník tepla, který dokáže teplo vznikající při mytí spotřebovat na další cyklus mytí. Úlohou senzoru naplnění je hlídání množství nádobí v myčce a podle toho si usměrní spotřebu vody. Čidlo dokáže rozpoznat aktuální stav vody a následně určí ideální dávku a teplotu vody. Díky displeji budete informováni o veškerých programech a zároveň si jednoduše z nich vyberete. Všechny příbory můžete umývat v šuplíku na příbory. Jeho výhodou je definitivně umístění, nachází se mimo koše na nádobí a ušetří tak spoustu místa.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída E
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 225 min (3,75 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Energetický parametry myčky (staré)

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB

Typ

Typ Standardní (60 cm), Volně stojící, S panelem

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,9 m
Délka odpadní hadice 1,65 m (1,65 m)
Kód:  BOMY198
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SGS2HVW72E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB04