Obnovit stránku

BOSCH SGV2ITX22E

Akční cena
12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SGV2ITX22E

Mytí nádobí v ruce? Minulost!

Pokud vás už nebaví mytí nádobí v ruce a chtěli byste ušetřit nejen čas, ale i peníze, jistě uvažujete nad nákupem myčky nádobí. Společnost BOSCH nabízí vestavnou myčku nádobí SGV2ITX22E s bílém elegantním provedení. Myčka disponuje čtyřmi programy a třemi speciálními funkcemi jako je například ExtraDry. Design myčky není rušen panelem či displejem. Ovládání myčky je plně integrováno. Navíc červená kontrolka StatusLight, která promítá červené světlo na podlahu, vás informuje o tom, zda myčka ještě běží anebo je připravena k vyložení. Vestavná myčka nádobí BOSCH SGV2ITX22E má vlastní pečující program MachineCare. Provoz myčky je velice tichý díky motoru EcoSilence Drive, ale i výkonný 


Klíčové vlastnosti vestavné myčky BOSCH SGV2ITX22E

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení
  • Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí
  • InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče
  • Motor EcoSilence: obzvlášť úsporný a tichý při provozu s mimořádně dlouhou životností.

Myčka Bosch SGV2ITX22E má výkonný, úsporný a tichý motor

Vestavná myčka nádobí BOSCH  SGV2ITX22E s pohonem EcoSilence Drive poskytuje vysoký výkon mytí a zároveň nízkou hlučnost. Je vybavena bezkartáčovým motorem šetřícím energii, který optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje mnohem plynulejší a tišší provoz. Technologie ActiveWater zas pomocí cílené distribuce vody, filtrační technologii a rychlejšímu ohřevu zajišťuje ekologické oplachování a dokonalý výsledek mytí. Užijte si tichou a čistou domácnost s myčkou nádobí BOSCH SGV2ITX22E.


Věděli jste, že…

Vestavná myčka BOSCH SGV2ITX22E  je vybavena červeným bodovým osvětlením StatusLight - na podlahu promítá červený bod a informuje vás, zda ještě probíhá mytí anebo je myčka připravena k vyložení.


Plné využití síly čistících prostředků

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.

Automatický program

Nevíte si rady, který program vzhledem k naplněnosti myčky vybrat? Zvolte automatický program, který sám pozná míru zašpinění nádobí a optimálně určí teplotu mycího cyklu i délku sušení. Celkem má v nabídce 4 programy, a to Eco (50°C), Auto (45 - 60°C), Intenzivní (70°C) a Hodinový (65°C). Součástí nabídky je také přídavné sušení ExtraDry, funkce Poloviční náplň a SpeedPerfect+. Vestavná myčka nádobí BOSCH SGV2ITX22E disponuje vlastním sebepečujícím programem MachineCare.

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

S vestavnou myčkou nádobí BOSCH SGV2ITX22E máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována společností Bosch. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída E
Kapacita sad nádobí (program ECO) 12 ×
Doba trvání (program ECO) 270 min (4,5 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 10,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Energetický parametry myčky (staré)

Třída účinnosti sušení A

Typ

Typ Standardní (60 cm), Plně integrovaná

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,9 m
Délka odpadní hadice 1,65 m (1,65 m)
Kód:  BOMY180
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SGV2ITX22E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB07