Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BOSCH SGV4HVX37E

14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

BOSCH SGV4HVX37E

Tichá a výkonná myčka Bosch SGV4HVX37E 

Tichá, plně vestavná myčky Bosch SGV4HVX37E se stane opravdovým pomocníkem ve vaší kuchyni. Pojme až 14 sad nádobí. Pomocí systému košů VarioFlex a funkce Rackmatic si snadno a rychle uzpůsobíte rozložení i výšku koše podle aktuálně mytého nádobí. Pro ještě lepší výsledky lze zvolit funkci přídavného sušení ExtraDry. Dávkovací asistent pomáhá lépe využít a rozpustit mycí tablety. Předností myčky je také automatický program, který sám pozná míru zašpinění nádobí a uzpůsobí spotřebu vody a energie. 

Klíčové vlastnosti plně vestavné myčky Bosch SGV4HVX37E 60 cm

 • ExtraDry – volitelná funkce přídavného sušení
 • Koše VarioFlex – uzpůsobte si myčku podle potřeby
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • SilencePlus – velice tichý provoz při 44 dB
 • InfoLight – červené světlo se promítá na podlahu a značí stav provozu myčky
 • AquaStop - 100% ochrana proti škodám způsobeným vodou po celou životnost spotřebiče
 • 10 let záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

6 programů

 • Eco 50° - úsporný program vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Auto 45 – 65° - optimalizovaný program pro mytí smíšeného nádobí a příborů v závislosti na znečištění mycí vody
 • Intenzivní 70° - vhodný pro silné znečištění hrnců, pánví, nechoulostivého nádobí a příborů
 • Hodinový 65° - rychlý program vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Tichý 50° - mycí program s optimalizací hluku, vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Oblíbený – uložte si kombinaci oblíbených programů a funkcí

Variabilita jménem VarioFlex

Aby byla plně vestavná myčka Bosch SGV4HVX37E co nejvíce praktická a pojmula co největší množství nádobí, nabízí skvělé řešení v podobě košů VarioFlex. V horním koši se nacházejí pohyblivé prvky (držák na sklo, sklopné trny a etažéry). Orientaci v rámci těchto prvků usnadňují červené úchyty. Díky nim rychle vidíte, kde a jak můžete koš uzpůsobit. Ve spodním koši naleznete dokonce devět pohyblivých prvků jako jsou například vyšší držáky na sklo i sklopné trny. Ty mají navíc zvláštní ochranu a zajišťují stabilitu. 

Příborová zásuvka VarioDrawer

Příbory, ale i menší předměty vkládejte do samostatné horní zásuvky VarioDrawer. Nejenže se nebudete muset sklánět s příbory až k dolnímu koši, ale dokonce i ušetříte místo. V myčce Bosch SGV4HVX37E tak umyjete až 14 sad nádobí. Systém RackMatic umožňuje získat ještě více místa, například pro mytí vyšších nebo méně skladných předmětů. Snadno si horní koš přenastavíte až o 5 cm, dokonce i když je plně naložený.

Přídavné sušení ExtraDry a dávkovací asistent

Funkce přídavného sušení ExtraDry zajistí velmi důkladné sušení mytého nádobí. Během oplachovacího cyklu se automaticky zvýší teplota vody a samotná fáze sušení se prodlouží. Funkci extra sušení aktivujete stisknutím jednoho tlačítka. Lepších mycích výsledků je dosaženo také za pomoci dávkovacího asistentu, který lépe využije mycí přípravek.

Široká nabídka programů

Plně vestavná myčka Bosch SGV4HVX37E má v základní nabídce 6 mycích programů, včetně tichého. Za zmínku stojí automatický program, který sám rozpozná míru zašpinění a podle toho uzpůsobí množství vody, teplotu a délku oplachování. Šetří za vás vodu a energii. Myčka má integrovaný i vlastní pečující program MachineCare.

Tichý provoz a úspora

Myčka Bosch SGV4HVX37E nabízí mnoho vychytávek. Červené bodové osvětlení InfoLight informuje, zda je myčka ještě v provozu nebo je připravena k vyložení. Velkou předností myčky je technologie ActiveWater, která šetří vaši peněženku. Za nižší spotřeby energie a vody však dosahuje ekologického a důkladného mytí. Filtrační technologie, rychlejší ohřev a vyšší výkon čerpadla zajišťují lepší cirkulaci vody a následnou úsporu. Oceníte i celkově tichý provoz myčky. Speciální pohon EcoSilence Drive představuje bezkartáčový motor, snižující hluk a energii.

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění

S myčkou BOSCH SGV4HVX37E máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována společností Bosch. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída E
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 225 min (3,75 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Standardní (60 cm), Plně integrovaná

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Program na ochranu skla, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,65 m
Délka odpadní hadice 1,9 m (1,9 m)
Kód:  BOMY193
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SGV4HVX37E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB24