Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BOSCH SHH4HCX48E

Akční cena
19 990 Kč
16 521 Kč bez DPH

BOSCH SHH4HCX48E

Tichý a flexibilní pomocník do vaší kuchyně

Určitě to znáte. Spousta nádobí, myčka po ruce, ale ať se snažíte jakkoliv, všechno nádobí do myčky stejně nenaskládáte. Plně vestavná myčka Bosch SHH4HCX48E o šířce 60 cm přichází s pohodlným a flexibilním řešením. Snadno a rychle si uzpůsobíte výšku horního koše pomocí systému RackMatic. Koše Flex zas nabízejí variabilní řešení pro ukládání nádobí. Předností myčky Bosch je i příborová zásuvka VarioDrawer. Plně vestavná myčka Bosch SHH4HCX48E nabízí několik programů, včetně tichého a automatického pro optimalizované mytí. Technologie ActiveWater šetří vodu i energii. Společnost Bosch garantuje pomocí systému AquaStop doživotní záruku na nehody způsobené vodou a desetiletou záruku na prorezavění vnitřního pláště myčky.

Klíčové vlastnosti plně vestavné myčky Bosch SHH4HCX48E, 60 cm, XXL 

 • Extra Dry – volitelná funkce přídavného sušení
 • AquaStop – 100% ochrana proti škodám způsobeným vodou po celou životnost spotřebiče
 • ActiveWater  - technologie pro menší spotřebu vody a energie
 • Silence Plus
 • VarioDrawer – příborová zásuvka
 • Koše Flex – praktické a variabilní řešení pro ukládání nádobí
 • 10 let záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

6 programů

 • Eco 50° - úsporný program vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Auto 45 – 65° - optimalizovaný program pro mytí smíšeného nádobí a příborů v závislosti na znečištění mycí vody
 • Intenzivní 70° - vhodný pro silné znečištění hrnců, pánví, nechoulostivého nádobí a příborů
 • Hodinový 65° - rychlý program vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Tichý 50° - mycí program s optimalizací hluku, vhodný pro mytí smíšeného nádobí a příborů
 • Oblíbený – uložte si kombinaci oblíbených programů a funkcí

Až 14 sad nádobí

Systém košů Flex představuje pohodlné, praktické a variabilní řešení pro snadné ukládání nádobí. Horní i spodní koš disponují vždy po dvou řadách sklopných trnů. Dolní koš má zvýšené stěny, součástí horního je zas dávkovací asistent, díky kterému se dosáhne rovnoměrnému rozpuštění mycí tablety. Pomocí funkce RackMatic si uzpůsobíte výšku horního koše až o 5 cm, a to dokonce i při plném naložení.

Příborová zásuvka 

Jistě oceníte i horní přídavnou zásuvku VarioDrawer, která plně nahrazuje příborový košík v dolním koši. Je ideální pro odkládání příborů, menších kuchyňských potřeb jako jsou metly, naběračky nebo dokonce i espresso šálky. Díky zásuvce VarioDrawer tak získáváte více prostoru ve spodním koši – myčka Bosch SHH4HCX48E pojme až 14 standardních sad nádobí.

Sušení navíc jedním tlačítkem 

Pro důkladné sušení zvolte přídavnou funkci Extra Dry. V rámci oplachovacího cyklu se zvýší teplota vody a automaticky se prodlouží fáze samotného sušení. Funkci spustíte pouhým stiskem jednoho tlačítka.

Méně vody, méně energie, více výkonu

S technologií ActiveWater spotřebuje myčka BOSCH SHH4HCX48E méně vody i energie. ActiveWater maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonale čisté nádobí. Optimalizovaná distribuce vody a filtrační technologie společně s rychlejším ohřevem a vyšší výkoností čerpadla mají za následek dokonalou cirkulaci vody, nižší spotřebu vody a energie. 

Tichý provoz a extra tichý program

Pohon EcoSilence Drive je založen na bezkartáčovém motoru, který šetří energii a snižuje hluk vznikající třením. Pokud však chcete pustit myčku přes noc nebo zkrátka nechcete být ničím rušeni, zvolte tichý program. Při teplotě 50°C, sníženém tlaku ostřikování a prodlouženou mycí fází dosahuje nejtiššího provozu myčky, pouhých 44 dB.

Světelná indikace provozu

Kontrolka Status Light v levém horním rohu ukazuje, zda je myčka BOSCH SHH4HCX48E ještě v provozu anebo připravena k vyložení. Jasně bílá LED dioda je snadno viditelná a nemusíte se tak bát, že byste myčku otevřeli příliš brzy.

Snadná vestavba pomocí VarioHinge

Myčka BOSCH SHH4HCX48E nabízí snadné řešení vestavby pomocí Vario pantů a systémem VarioHinge. Tento systém zaručuje co nejmenší mezery mezi pracovní deskou a spotřebičem a představuje ergonomické umístění spotřebiče do výšky. Plně integrovaná nábytková dvířka se při otevření mírně posunou. 

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

S myčkou BOSCH SHH4HCX48E máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována společností Bosch. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída D
Kapacita sad nádobí (program ECO) 14 ×
Doba trvání (program ECO) 295 min (4,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Standardní (60 cm), Plně integrovaná

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Program na ochranu skla, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ano

Rozměry

Výška 86,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,65 m
Délka odpadní hadice 1,9 m (1,9 m)
Kód:  BOMY194
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SHH4HCX48E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17