Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BOSCH SMI4HDS52E

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

BOSCH SMI4HDS52E

Efektivnější mytí a sušení s chytrou myčkou Bosch SMI4HDS52E 

Zdá se vám, že při ručním mytí nádobí mrháte časem a rádi byste ušetřili cenné minuty i energii? Vestavná myčka nádobí Bosch SMI4HDS52E ve vybraném programu umyje až 14 sad použitého nádobí (program ECO), a to s nízkou spotřebou vody i energie při zachování vysokého výkonu. Myčka Bosch využívá pohon EcoSilence Drive, který zaručuje velmi efektivní mytí při nízkém hluku, který nepřesahuje 44 dB (Emise hluku šířeného vzduchem: B). Používání myčky Bosch SMI4HDS52E je velmi snadné i díky flexibilnímu ukládání nádobí či možnosti použít vlastní kombinace mycího programu. Nechybí ani další pokročilé funkce, jako je například inteligentní připojení Home Connect, funkce přídavného sušení, možnost odloženého startu či samočisticí filtrační systém.

Klíčové vlastnosti vestavné myčky Bosch SMI4HDS52E

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení.
  • Koše Max Flex: flexibilní a bezpečné ukládání nádobí, navíc s výjimečně hladkým výsuvem.
  • 3. koš Extra Space: horní koš poskytuje další prostor pro ukládání menších kusů nádobí a kuchyňského náčiní.
  • Silence Plus: pozoruhodně tichá - Emise hluku šířeného vzduchem: B.
  • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život.

Myčka Bosch vám nabídne ještě více chytrých funkcí s Home Connect

Pokud připojíte myčku Bosch SMI4HDS52E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Umožní vám například funkci snadného startu a odstraní pochybnosti o výběru správného mycího programu, stačí zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto a aplikace vám sama doporučí správný program. Funkce počítání tablet za vás sleduje spotřebu myčky Bosch SMI4HDS52E a upozorní vás, když vám zbývá posledních pět mycích tablet. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet přímo z vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem.

Myčka BOSCH nabízí flexibilní koše Max Flex

Myčka BOSCH SMI4HDS52E disponuje systémem nastavitelných košů Max Flex, což umožňuje pohodlnější plnění a poskytuje více úložného prostoru. Díky systému Rackmatic lze výšku horního koše jednoduše nastavit v rozmezí 5 cm a pro maximální flexibilitu obsahují koše také sklopné trny na talíře a výklopné etažéry na šálky, které zabraňují posunu nádobí. Pokud budete potřebovat ještě více prostoru, je myčka Bosch SMI4HDS52E vybavena speciálně navrženým 3. košem Extra Space, který je umístěný v horní části a nabízí více místa pro obtížně umístitelné předměty, jako jsou části kávovarů, malé šálky či uzávěry sportovních lahví. Díky pohyblivé odkládací přihrádce na nože navyšuje 3. koš také úložný prostor v koši pod ním, takže tam snadno uložíte například vyšší sklenice na víno.

Bosch SMI4HDS52E je úsporná a tichá díky EcoSilence Drive

Inovativní technologie EcoSilence Drive snižuje hlučnost všeho, co by ji při mycím procesu mohlo zvyšovat, takže s myčkou Bosch je úplně jedno, ve kterou denní či noční hodinu ji budete používat. Bezkartáčový a velmi tichý EcoSilence Drive motor má vyšší výkon, snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje tak mnohem plynulejší a tišší provoz. Myčka Bosch SMI4HDS52E je navíc vybavena speciálním tichým programem Eco 50 °C, kterým snížíte hladinu hluku myčky na nejnižší možnou úroveň. Toho je dosaženo sníženým tlakem ostřikování a prodlouženou mycí fází. Nyní si teprve budete moci užít perfektně čistou a navíc i tichou domácnost.


Silence on demand

Jedná se o potlačení hluku myčky Bosch SMI4HDS52E až na 30 minut prostřednictvím aplikace Home Connect. 


Optimální spotřeba vody i čisticích prostředků

Správné dávkování čisticího prostředku je důležité pro optimální výsledek mytí. Dávkovací asistent se postará o to, že čisticí prostředek se beze zbytku rozpustí ve speciální záchytné misce v horní části koše myčky. Výsledkem je efektivnější a tišší mytí. K výbavě myčky Bosch SMI4HDS52E patří i senzor naplnění, který zaručuje, že nebudete zbytečně plýtvat vodou. Senzor dokáže pomocí snímače rychlosti otáčení čerpadla zjistit váhu vloženého nádobí a podle toho přizpůsobí množství použité vody. Při plně naložené myčce tedy spotřebujete více vody, než když je naplněna jen z poloviny.

Myčka Bosch SMI4HDS52E se snadno ovládá jedním tlačítkem

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SMI4HDS52E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Kombinovat můžete například funkci sušení Extra Dry s programem Eco 50 °C, což zajistí extrémně tiché mytí s dokonalým osušením nádobí.

Deset let záruky na vnitřní prostor myčky Bosch SMI4HDS52E

Myčka Bosch SMI4HDS52E má speciální povrchovou úpravu a při její výrobě se používají výrobní postupy přizpůsobené materiálům, ze kterých je vyrobený interiér myčky. Díky tomu vám může výrobce nabídnout 10letou záruku proti korozi na celý vnitřní prostor myčky, zevnitř směrem ven. Myčka Bosch SMI4HDS52E je vybavena také funkcí AquaStop, což je důmyslný bezpečnostní systém, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice ihned uzavře přívod vody do myčky. Nabízí tak 100% ochranu proti škodám způsobeným únikem vody.


Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Chytrý

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi
Kompatibilita Home Connect
Chytré funkce spotřebiče Dálkové ovládání, Diagnostika závad, Informace o stavu, Návod v aplikaci, Monitoring spotřeby, Hlasové ovládání

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída D
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 295 min (4,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Standardní (60 cm), Vestavná, S panelem

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm

Funkce a výbava

Kód:  BOMY141
Prod. číslo:  SMI4HDS52E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23