Obnovit stránku

BOSCH SMI6ZDS49E

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Akční cena

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

BOSCH SMI6ZDS49E

Efektivnější mytí a sušení s chytrou myčkou Bosch SMI6ZDS49E

Zdá se vám, že při ručním mytí nádobí mrháte časem a rádi byste ušetřili cenné minuty i energii? Vestavná myčka nádobí Bosch SMI6ZDS49E ve vybraném programu umyje až 13 sad použitého nádobí (program ECO), a to s nízkou spotřebou vody i energie při zachování vysokého výkonu. Myčka Bosch využívá pohon EcoSilence Drive, který zaručuje velmi efektivní mytí při nízkém hluku, který nepřesahuje 42 dB (Emise hluku šířeného vzduchem: B). Používání myčky je velmi snadné i díky fexibilnímu ukládání nádobí Max Flex či možnosti použít vlastní kombinace mycího programu. Nechybí ani další pokročilé funkce, jako je například inteligentní připojení Home Connect, funkce PerfectDry, možnost odloženého startu či samočisticí filtrační systém myčky nádobí Bosch SMI6ZDS49E.

Klíčové benefity vestavné myčky Bosch SMI6ZDS49E

  • Koše Max Flex: flexibilní a bezpečné ukládání nádobí, navíc s výjimečně hladkým výsuvem.
  • 3. koš Extra Space: horní koš poskytuje další prostor pro ukládání menších kusů nádobí a kuchyňského náčiní.
  • Silence Plus: pozoruhodně tichá - Emise hluku šířeného vzduchem: B.
  • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život.
  • Extra Clean Zone: zvlášť důkladné mytí silně znečištěného nádobí v horním koši.

Myčka Bosch SMI6ZDS49E vám nabídne ještě více chytrých funkcí s Home Connect

Pokud připojíte myčku Bosch SMI6ZDS49E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Umožní vám například funkci snadného startu a odstraní pochybnosti o výběru správného mycího programu, stačí zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto a aplikace vám sama doporučí správný program. Funkce počítání tablet za vás sleduje spotřebu myčky Bosch SMI6ZDS49E a upozorní vás, když vám zbývá posledních pět mycích tablet. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet přímo z vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem.

BOSCH SMI6ZDS49E využívá systém sušení Zeolith

S myčkou Bosch SMI6ZDS49E se vám již nestane, že budete muset umyté nádobí ještě ručně utírat, a to díky systému PerfectDry, který zaručuje dokonalé sušení s využitím patentované technologie Zeolith. Jedná se o přírodní minerál, který využívá vlhkost z mycí fáze a přeměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který je ideální pro sušení. Takto můžete ušetřit až 20 % spotřebované energie ve srovnání s konvenční myčkou. Minerál se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, takže vydrží po celou dobu životnosti myčky Bosch SMI6ZDS49E a nemusíte jej nikdy vyměňovat. Díky funkci PerfectDry se můžete spolehnout, že veškeré vaše nádobí bude po skončení mytí ihned připravené k uložení.

Myčka Bosch SMI6ZDS49E nabízí flexibilní koše Max Flex

Myčka Bosch SMI6ZDS49E disponuje systémem nastavitelných košů Max Flex, což umožňuje pohodlnější plnění a poskytuje více úložného prostoru. Díky systému Rackmatic lze výšku horního koše jednoduše nastavit v rozmezí 5 cm a pro maximální flexibilitu obsahují koše také sklopné trny na talíře a výklopné etažéry na šálky, které zabraňují posunu nádobí. Pokud budete potřebovat ještě více prostoru, je myčka Bosch SMI6ZDS49E vybavena speciálně navrženým 3. košem Extra Space, který je umístěný v horní části a nabízí více místa pro obtížně umístitelné předměty, jako jsou části kávovarů, malé šálky či uzávěry sportovních lahví. Díky pohyblivé odkládací přihrádce na nože navyšuje 3. koš také úložný prostor v koši pod ním, takže tam snadno uložíte například vyšší sklenice na víno.

Bosch SMI6ZDS49E je úsporná a tichá díky EcoSilence Drive

Inovativní technologie EcoSilence Drive snižuje hlučnost všeho, co by ji při mycím procesu mohlo zvyšovat, takže s myčkou Bosch SMI6ZDS49E je úplně jedno, ve kterou denní či noční hodinu ji budete používat. Bezkartáčový a velmi tichý EcoSilence Drive motor má vyšší výkon, snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje tak mnohem plynulejší a tišší provoz. Myčka Bosch SMI6ZDS49E je navíc vybavena speciálním tichým programem Eco 50 °C, kterým snížíte hladinu hluku myčky na nejnižší možnou úroveň. Toho je dosaženo sníženým tlakem ostřikování a prodlouženou mycí fází. Nyní si teprve budete moci užít perfektně čistou a navíc i tichou domácnost.


Silence on demand

Jedná se o potlačení hluku myčky Bosch SMI6ZDS49E až na 30 minut prostřednictvím aplikace Home Connect. 


Bosch SMI6ZDS49E nedá šanci ani hodně usazeným nečistotám

Vestavná myčka Bosch SMI6ZDS49E odstraní veškeré nečistoty z vašeho nádobí pomocí 3 rotujících trysek, které oplachují nádobí silnými proudy vody. Obzvláště znečištěné nádobí už nebudete muset zvlášť namáčet. Myčky Bosch SMI6ZDS49E takové nádobí důkladně omyje 3× větším množstvím vody, ale bez nutnosti zvýšeného množství čisticího prostředku nebo vyšší teploty. Režim Extra Clean Zone lze zapnout nebo vypnout před každým spuštěním myčky Bosch SMI6ZDS49E.

BOSCH SMI6ZDS49E si poradí i s připálenými hrnci

Nevíte si rady s připálenými hrnci a pánvemi? Myčka Bosch SMI6ZDS49E nabízí snadné řešení v podobě technologie Intensive Zone, která zvyšuje teplotu a tlak vody na nádobí ve spodním koši, čímž zaručuje efektivní odstranění nečistot, mastnoty a špíny i z velmi znečištěných hrnců a pánví. Běžné nádobí můžete souběžně mýt v horním koši. Funkci Intensive Zone lze zvolit spolu s mnoha programy, které myčka nabízí.

Optimální spotřeba vody i čisticích prostředků

Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak ostřiku ramen myčky Bosch SMI6ZDS49E a zvyšuje teplotu v dolním koši. Tato funkce zajistí optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši myčky Bosch SMI6ZDS49E.

Myčka Bosch SMI6ZDS49E se snadno ovládá jedním tlačítkem

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SMI6ZDS49E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Kombinovat můžete například funkci sušení Extra Dry s programem Eco 50 °C, což zajistí extrémně tiché mytí s dokonalým osušením nádobí.

Deset let záruky na vnitřní prostor myčky Bosch SMI6ZDS49E

Myčka Bosch SMI6ZDS49E má speciální povrchovou úpravu a při její výrobě se používají výrobní postupy přizpůsobené materiálům, ze kterých je vyrobený interiér myčky. Díky tomu vám může výrobce nabídnout 10letou záruku proti korozi na celý vnitřní prostor myčky, zevnitř směrem ven. Myčka Bosch SMI6ZDS49E je vybavena také funkcí AquaStop, což je důmyslný bezpečnostní systém, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice ihned uzavře přívod vody do myčky. Nabízí tak 100% ochranu proti škodám způsobeným únikem vody.


Parametry a specifikace

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi
Kompatibilita Home Connect
Chytré funkce spotřebiče Dálkové ovládání, Diagnostika závad, Informace o stavu, Návod v aplikaci, Monitoring spotřeby, Hlasové ovládání

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída C
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 235 min (3,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Standardní (60 cm), Vestavná, S panelem

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm
Kód:  BOMY143
Prod. číslo:  SMI6ZDS49E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB02