Obnovit stránku

BOSCH SMS46GW01E

A++
-21%
Zboží na Třetinku
11 990 Kč
9 499 Kč
7 850 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SMS46GW01EUsnadněte si svůj život v domácnosti

Myčka Bosch SMS46GW01E, která pojme až 12 sad nádobí, se zcela jistě stane vaším oblíbeným parťákem v domácnosti. Exceluje jak v úsporách za energie, tak i v kvalitním mytí vašeho nádobí. Zároveň šetří Váš čas a dopomůže ke zdravějšímu a hygieničtějšímu prostředí, jelikož houbičky na nádobí již budou minulostí. Díky svým kvalitám obdržela myčka BOSCH SMS46GW01E ocenění dTestu.


BOSCH SMS46GW01E

Plně rozvine sílu mycího prostředku

Našli jste někdy nerozpuštěné tablety na dně myčky? Díky dávkovacímu asistentu spadne čistící tableta přímo do malé záchytné misky, kde jí přesně mířený proud okamžitě rozpustí. Tím se prostředek dostane rovnoměrně do celého prostoru, vaše nádobí bude vždy perfektně čisté a vy přestanete plýtvat svými tabletami.

BOSCH SMS46GW01E

Velké talíře? Žádný problém!

Výšku horního koše snadno upravíte i při plném zatížení díky systému RackMatic s plným výsuvem. Pouhým stisknutím páček, nacházejících se po stranách horního koše, nastavíte jeho výšku ve 3 úrovních. Tento systém ulehčuje ukládání nádobí, ale také vyklizení košů. Poskytuje tedy dostatek místa pro větší hrnce a jiné nádobí ve spodním koši.


BOSCH SMS46GW01E

Výkonný, odolný, tichý a účinný motor

Účinný EcoSilence motor zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie. Pracuje bez kartáčů a zaručuje špičkové výsledky. Pro zvýšení účinnosti mytí se již více než 25 let vyvíjí, testují a vyrábí tyto bezuhlíkové motory v továrně v Michalovcích na Slovensku.

BOSCH SMS46GW01E

Jedno plus v hygieně

Myčka BOSCH je vybavena funkcí HygienaPlus, která je určena na mytí nádobí a kuchyňských potřeb, u kterých je kladen vysoký důraz na hygienu. Díky zvýšení teploty během oplachu na 70oC je zajištěno odstranění až 99 % veškerých bakterií a mikrobů.


BOSCH SMS46GW01E

Umyto a usušeno 3x rychleji

Šetřete svůj drahocenný čas a nenechte se zdržovat od oblíbených činností. Této úspory docílíte s jedinečnou funkcí VarioSpeed Plus, jež dokáže zkrátit dobu mytí a sušení až o 66 %, samozřejmě při zachování špičkových výsledků.

BOSCH SMS46GW01E

Méně vody, méně energie a lépe umyté nádobí

Myčka Bosch disponuje systémem AquaSensor s infračerveným paprskem, který se stará o regulaci vody v závislosti na typu a stupni znečištění. Podle míry znečištění nádobí, systém v procesu oplachování vyhodnocuje, jestli v oplachování pokračovat či nikoliv.


BOSCH SMS46GW01E

Pro ohleduplnou péči o vaše choulostivé sklo

Myčky nádobí Bosch, které jsou vybaveny technologií ochrany skla neustále regulují stupeň tvrdosti. Díky tomu je zajištěno šetrné mytí cenného skla nebo choulostivého porcelánu.

Bosch

Záruka 10 let proti prorezavění vnitřního pláště myček Bosch

Díky použití kvalitních materiálů a perfektnímu zpracování poskytujeme společnost Bosch ke standardní záruce navíc ještě zdarma desetiletou záruku na prorezavění vnitřního pláště myčky. Záruku automaticky získáte, pokud si zakoupíte myčku Bosch a splňujete všechny požadavky uvedené v podrobných podmínkách.

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetický štítek

Roční spotřeba vody (AW C) 2 660 l
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm

Funkce

Funkce Odložený start, Ochrana proti přetečení, Výměník tepla, Senzor naplnění, Nastavitelné koše, Displej
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne
Kód:  BOMY60
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SMS46GW01E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19