Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BOSCH SMS4HDI52E

Akční cena
16 990 Kč
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SMS4HDI52E

Chytrá myčka Bosch SMS4HDI52E disponuje extra prostorem

Zdá se vám, že při ručním mytí nádobí mrháte časem a rádi byste ušetřili cenné minuty i energii? Volně stojící myčka Bosch SMS4HDI52E v elegantním nerezovém provedení vás nadchne tichým chodem i pokročilými funkcemi, které jsou zárukou optimálních výsledků mytí. Myčka Bosch SMS4HDI52E  spadá do energetické třídy D a díky flexibilním košům dokáže pojmout až 13 sad použitého nádobí (program ECO). Pohon EcoSilence Drive potom zaručuje velmi efektivní mytí při nízkých emisích hluku, které nepřesahují 44 dB (Emise hluku šířeného vzduchem: B). Jistě vás potěší i systém AquaStop, který poskytuje 100% ochranu před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti myčky.

Klíčové vlastnosti vestavné myčky Bosch SMS4HDI52E 

  • Koše Max Flex: flexibilní a bezpečné ukládání nádobí, navíc s výjimečně hladkým výsuvem.
  • 3. koš Extra Space: horní koš poskytuje další prostor pro ukládání menších kusů nádobí a kuchyňského náčiní.
  • Silence Plus: pozoruhodně tichá při 42 dB (Emise hluku šířeného vzduchem: B).
  • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život.
  • Extra Clean Zone: zvlášť důkladné mytí silně znečištěného nádobí v horním koši.

Myčka Bosch SMS4HDI52E vám nabídne ještě více chytrých funkcí s Home Connect

Pokud připojíte myčku Bosch SMS4HDI52E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Umožní vám například funkci snadného startu a odstraní pochybnosti o výběru správného mycího programu, stačí zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto a aplikace vám sama doporučí správný program. Funkce počítání tablet za vás sleduje spotřebu myčky Bosch SMS4HDI52E a upozorní vás, když vám zbývá posledních pět mycích tablet. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet přímo z vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem.

Myčka Bosch SMS4HDI52E nabízí flexibilní koše Max Flex

Myčka Bosch SMS4HDI52E disponuje systémem nastavitelných košů Max Flex, což umožňuje pohodlnější plnění a poskytuje více úložného prostoru. Díky systému Rackmatic lze výšku horního koše jednoduše nastavit v rozmezí 5 cm a pro maximální flexibilitu obsahují koše také sklopné trny na talíře a výklopné etažéry na šálky, které zabraňují posunu nádobí. Pokud budete potřebovat ještě více prostoru, je myčka Bosch SMS4HDI52E  vybavena speciálně navrženým 3. košem Extra Space, který je umístěný v horní části a nabízí více místa pro obtížně umístitelné předměty, jako jsou části kávovarů, malé šálky či uzávěry sportovních lahví. Díky pohyblivé odkládací přihrádce na nože navyšuje 3. koš také úložný prostor v koši pod ním, takže tam snadno uložíte například vyšší sklenice na víno.

Bosch SMS4HDI52E je úsporná a tichá díky EcoSilence Drive

Inovativní technologie EcoSilence Drive snižuje hlučnost všeho, co by ji při mycím procesu mohlo zvyšovat, takže s myčkou Bosch SMS4HDI52E je úplně jedno, ve kterou denní či noční hodinu ji budete používat. Bezkartáčový a velmi tichý EcoSilence Drive motor má vyšší výkon, snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje tak mnohem plynulejší a tišší provoz. Myčka Bosch SMI6ZDS49E je navíc vybavena speciálním tichým programem Eco 50 °C, kterým snížíte hladinu hluku myčky na nejnižší možnou úroveň. Toho je dosaženo sníženým tlakem ostřikování a prodlouženou mycí fází. Nyní si teprve budete moci užít perfektně čistou a navíc i tichou domácnost.


Silence on demand

Jedná se o potlačení hluku myčky Bosch SMS4HDI52E až na 30 minut prostřednictvím aplikace Home Connect. 


Bosch SMS4HDI52E nedá šanci ani hodně usazeným nečistotám

Vestavná myčka Bosch SMS4HDI52E odstraní veškeré nečistoty z vašeho nádobí pomocí 3 rotujících trysek, které oplachují nádobí silnými proudy vody. Obzvláště znečištěné nádobí už nebudete muset zvlášť namáčet. Myčky Bosch SMS4HDI52E takové nádobí důkladně omyje 3× větším množstvím vody, ale bez nutnosti zvýšeného množství čisticího prostředku nebo vyšší teploty. Režim Extra Clean Zone lze zapnout nebo vypnout před každým spuštěním myčky Bosch SMS4HDI52E .

Optimální spotřeba vody i čisticích prostředků

Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak ostřiku ramen myčky Bosch SMS4HDI52E a zvyšuje teplotu v dolním koši. Tato funkce zajistí optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši myčky Bosch SMS4HDI52E .

Myčka Bosch SMS4HDI52E se snadno ovládá jedním tlačítkem

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SMS4HDI52E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Kombinovat můžete například funkci sušení Extra Dry s programem Eco 50 °C, což zajistí extrémně tiché mytí s dokonalým osušením nádobí.

Deset let záruky na vnitřní prostor myčky Bosch SMS4HDI52E 

Myčka Bosch SMS4HDI52E má speciální povrchovou úpravu a při její výrobě se používají výrobní postupy přizpůsobené materiálům, ze kterých je vyrobený interiér myčky. Díky tomu vám může výrobce nabídnout 10letou záruku proti korozi na celý vnitřní prostor myčky, zevnitř směrem ven. Myčka Bosch SMS4HDI52E je vybavena také funkcí AquaStop, což je důmyslný bezpečnostní systém, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice ihned uzavře přívod vody do myčky. Nabízí tak 100% ochranu proti škodám způsobeným únikem vody.


Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída D
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 295 min (4,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Standardní (60 cm), Volně stojící

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi
Kompatibilita Home Connect
Chytré funkce spotřebiče Dálkové ovládání, Diagnostika závad, Informace o stavu, Návod v aplikaci, Monitoring spotřeby, Hlasové ovládání

Vlastnosti

Možnost sundání vrchního krytu Ano, je to možné

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Kód:  BOMY155
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SMS4HDI52E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB18