Obnovit stránku

BOSCH SMV46KX01E

A++
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SMV46KX01E


Proč si vybrat Bosch?

Můžete se spolehnout, že myčka Bosch najde řešení na všechno. Myčky výrobce Bosch nabízejí spoustu praktických vlastností, od nastavitelných polic po automatické programy, které vám vyberou ten nejvýhodnější mycí cyklus. Mytí nádobí nikdy nebylo jednodušší - Bosch vždy dokonale umyje každý váš talíř.

10 let záruky na plášť myčky

Díky našim kvalitním materiálům a perfektnímu zpracování poskytujeme k naší standardní záruce navíc ještě zdarma desetiletou záruku na prorezavění vnitřního pláště myčky. Záruku automaticky získáte, pokud si zakoupíte myčku Bosch a splňujete všechny požadavky uvedené v podrobných podmínkách.


Dávkovací asistent myčky BOSCH SMV46KX01E

Našli jste někdy nerozpuštěné tablety na dně myčky? Díky dávkovacímu asistentu spadne čisticí tableta přímo do malé záchytné misky, kde jí přesně mířený proud okamžitě rozpustí. Tím se prostředek dostane rovnoměrně do celého prostoru, vaše nádobí bude vždy perfektně čisté a vy přestanete plýtvat svými tabletami.


Velké talíře? Žádný problém!

Výšku horního koše snadno upravíte i při plném zatížení díky systému RackMatic s plným výsuvem. Pouhým stisknutím páček, nacházejících se po stranách horního koše myčky BOSCH SMV46KX01E, nastavíte jeho výšku ve 3 úrovních. Tento systém ulehčuje ukládání nádobí, ale také vyklízení košů. Poskytuje tedy dostatek místa pro větší hrnce a jiné nádobí ve spodním koši.


SMV46KX01E - méně vody, méně energie, ale větší výkon

ActiveWater je revoluční proplachovací technologie, díky které získáte maximum z každé kapky vody. Díky cílenému rozložení vody, optimalizované filtrační technologii, rychlejšímu ohřívání a vyšší výkonnosti čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody žádná kapka vody nepřijde nazmar. Snížením spotřeby vody a energie model SMV46KX01E snižuje dopad na životní prostředí a může vám pomoci ušetřit peníze na vaše běžné výdaje.


V myčce BOSCH SMV46KX01E je dostatek místa pro všechno vaše každodenní nádobí a ještě něco navíc...

Tento flexibilní systém košů VarioFlex je v horním koši charakteristický čtyřmi posuvnými částmi se dvěma sklopnými přihrádkami a dvěma zásuvkami. Díky čtyřem polohovatelným trnům ve spodním koši je zde také místo pro větší hrnce, pánve a talíře. Při nakládání myčky BOSCH SMV46KX01E můžete tedy navždy zapomenout na narážení hrnců při opakovaných pokusech je do myčky naskládat!


Nejen pro vaše příbory, ale také pro vaše šálky na espresso

Výsuvná příborová zásuvka Vario nahrazuje klasický koš na příbory a tím uvolní spoustu místa ve spodním koši. Zásuvka se skvěle hodí na ukládání příborů, ale i větších kuchyňských potřeb, jako jsou naběračky či metly. Do této třetí úrovně ukládání myčky BOSCH SMV46KX01E se vejdou i malé šálky na espreso. 


S BOSCH SMV46KX01E umyto a usušeno 3× rychleji

Stisknete-li tlačítko varioSpeed Plus, zkrátí se doba mytí až o 66 %. Délka zkráceného času se okamžitě objeví na displeji BOSCH SMV46KX01E. Výsledkem je optimálně čisté, zářící a suché nádobí v nejkratším možném čase. Toto je ideální volba, pokud potřebujete umýt velké množství nádobí a skla v nejkratším možném čase. 


Jedno plus v hygieně

Funkce HygienaPlus je ideální pro mytí nádobí a kuchyňských potřeb, u kterých je kladen vysoký požadavek na maximální hygienu. Během fáze oplachu se na 10 min. zvýší teplota až na 70 °C. Tím dojde k odstranění až 99 % veškerých bakterií a mikrobů. 


Informační bodové osvětlení myčky BOSCH SMV46KX01E

Barevný bod promítaný na podlahu vás informuje, zda je vaše plně vestavná myčka Bosch SMV46KX01 stále v provozu, nebo zda již práci dokončila.

4,5
hodnotilo 32 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetický štítek

Roční spotřeba vody (AW C) 2 660 l
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB

Typ

Typ Plně integrovaná

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Funkce

Funkce Displej, Nastavitelné koše, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Senzor naplnění
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne
Kód:  BOMY57
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SMV46KX01E
Odkazy: Informační list
WEB18