Obnovit stránku

BOSCH SMV46MX01E

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

BOSCH SMV46MX01E

Bosch SMV46MX01E je špičková a cenově dostupná vestavná myčka, která vyniká krásným designem, jenž zapadne do jakékoliv kuchyně. Na jeden cyklus dokáže pojmout až 13 sad nádobí a řadí se do energetické třídy A++, takže vám ušetří i peněženku. Její hlavní výhodou jsou nejen prvotřídní technologie usnadňující provoz, ale i Silence Plus, díky čemuž je myčka extrémně tichá a hlučnost nepřesáhne hranici 46 dB. Velmi účinný motor EcoSilence Drive zajišťuje ještě nižší spotřebu elektrické energie, pracuje bez kartáčů a zaručuje špičkové výsledky za všech okolností.

Klíčové vlastnosti Bosch SMV46MX01E  

  • Plně vestavná myčka s technologií PerfectDry
  • InfoLight - červené bodové osvětlení na podlahu
  • 6 programů a 6 mycích teplot
  • Variabilní systém košů VarioFlex a příborová zásuvka Vario
  • Funkce odložený start 1–24 h 
  • VarioSpeed Plus pro zkrácené mytí
  • Bezpečnostní systém AquaStop

Technologie myčky Bosch

Trápí vás věčně nerozpuštěné tablety na dně myčky? Díky dávkovacímu asistentu spadne tableta přímo do malé záchytné misky, kde jí přesně mířený proud okamžitě rozpustí. Ušetříte tak na tabletách a jejich zbytečném plýtvání.

Stisknete-li tlačítko VarioSpeed Plus, zkrátí se doba mytí až o 66 %. Výsledkem je optimálně čisté a suché nádobí v nejkratším možném čase. Nepostradatelnou funkci je také systém AquaSenzor, který v závislosti na stupni znečištění nádobí reguluje spotřebu. Funkce LoadSensor zjistí pomocí otočného senzoru množství nádobí a hladinu vody, kterou podle potřeby reguluje. 

Šikovná proplachovací technologie ActiveWater maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Společně s cíleným rozložením vody, filtrací, rychlejším ohříváním a vysokým výkonem čerpadla je zajištěna dokonalá cirkulace vody.

Důmyslné řešení vnitřního prostoru myčky

Na přehledném displeji naleznete všechny informace. Zobrazí nejen zbývající čas, ale také chybějící prostředky. Velmi prakticky je řešen vnitřní prostor, který umožňuje snadné vkládání nádobí díky variabilnímu systému košů VarioFlex.

Najdeme zde stříbrné XXL koše s madlem pro běžné nádobí. Horní výškově nastavitelný koš poskytne extra místo pro vyšší nádobí a se systémem RackMatic můžete pohodlně měnit nastavení výšky i u horního koše naloženého nádobím. Získáte tak místo na větší hrnce a na sklenice s dlouhou stopkou.

Programy:
Intenzivní 70 °C
Auto 45–65 °C
Eco 50 °C
Sklo 40 °C
TurboSpeed 20min 60 °C
Hodinový 65 °C

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetický štítek

Roční spotřeba vody (AW C) 1 820 l
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB

Typ

Typ Plně integrovaná

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Funkce

Funkce Dětská pojistka, Displej, Nastavitelné koše, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Senzor naplnění, Vodní senzor, Výměník tepla
Kód:  BOMY67
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SMV46MX01E
WEB2