Obnovit stránku

BOSCH SMV6ZDX49E

Akční cena
26 990 Kč
22 306 Kč bez DPH

BOSCH SMV6ZDX49E


Top 5 benefitů vestavné myčky Bosch SMV6ZDX49E

  • Koše Max Flex: flexibilní a bezpečné ukládání nádobí, navíc s výjimečně hladkým výsuvem.
  • 3. koš Extra Space: horní koš poskytuje více místa pro obtížně umístitelné předměty a menší kusy nádobí.
  • Silence Plus: myčka Bosch SMV6ZDX49E je pozoruhodně tichá při 42 dB (Emise hluku šířeného vzduchem: B).
  • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením vám usnadní každodenní život.
  • Extra Clean Zone: Bosch SMV6ZDX49E umožňuje zvlášť důkladné mytí silně znečištěného nádobí v horním koši.

Myčka Bosch zvládne ještě více s Home Connect

Pokud připojíte myčku Bosch SMV6ZDX49E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Aplikace Home Connect s funkcí snadného startu vám doporučí ten pravý mycí program přímo z mobilu nebo tabletu. Nemusíte myslet ani na to, kolik vám zbývá mycích tablet, aplikace Home Connect je bude počítat za vás. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet pomocí vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku Bosch SMV6ZDX49E ovládat také hlasem. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Chytrá podpora, chytré řešení, to je Home Connect.

BOSCH SMV6ZDX49E využívá systém sušení PerfectDry & Zeolith™

S myčkou Bosch SMV6ZDX49E se vám již nestane, že budete muset umyté nádobí ještě ručně utírat, a to díky systému PerfectDry, který zaručuje dokonalé sušení s využitím patentované technologie Zeolith™. Jedná se o přírodní minerál, který využívá vlhkost z mycí fáze a přeměňuje ji na teplý a suchý vzduch, který je ideální pro sušení. Takto můžete ušetřit až 20 % spotřebované energie ve srovnání s konvenční myčkou. Minerál se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, takže vydrží po celou dobu životnosti myčky Bosch SMV6ZDX49E a nemusíte jej nikdy vyměňovat. Díky funkci PerfectDry se můžete spolehnout, že veškeré vaše nádobí bude po skončení mytí ihned připravené k uložení.

S myčkou Bosch máte více místa pro menší kusy nádobí

Pokud budete potřebovat ještě více prostoru pro vaše nádobí, je myčka BOSCH SMV6ZDX49E vybavena speciálně navrženým 3. košem Extra Space, který je umístěný v horní části a nabízí více místa pro obtížně umístitelné předměty, jako jsou části kávovarů, malé šálky či uzávěry sportovních lahví. Díky pohyblivé odkládací přihrádce na nože navyšuje 3. koš také úložný prostor v koši pod ním, takže tam snadno uložíte například vyšší sklenice na víno.

Bosch SMV6ZDX49E je úsporná a tichá díky EcoSilence Drive

Inovativní technologie EcoSilence Drive snižuje hlučnost všeho, co by ji při mycím procesu mohlo zvyšovat, takže s myčkou Bosch je úplně jedno, ve kterou denní či noční hodinu ji budete používat. Bezkartáčový a velmi tichý EcoSilence Drive motor má vyšší výkon, snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje tak mnohem plynulejší a tišší provoz. S myčkou Bosch SMV6ZDX49E si tak můžete užít perfektně čistou a navíc i tichou domácnost.


Věděli jste, že…

Myčky Bosch, které nemají vnější displej, promítají na podlahu informaci, zda už mycí proces skončil. Buď v podobě zbývajícího času TimeLight, nebo červeného bodu InfoLight. Novinkou je StatusLight - snadno viditelná kontrolka v levém horním rohu myčky, která indikuje, zda myčka ještě běží, nebo už je připravena k vyložení. Přesně tak víte, že myčka již domyla.


Bosch SMV6ZDX49E nedá šanci ani usazeným nečistotám

Některé nádobí vyžaduje pro důkladné umytí ještě zvláštní namáčení, například hluboké misky apod. Tento problém vyřešíte pomocí funkce Extra Clean Zone, díky které si myčka BOSCH SMV6ZDX49E poradí i se silně znečištěným nádobím. Extra Clean Zone využívá 3 rotující trysky, které oplachují vaše nádobí třikrát větším množstvím vody bez nutnosti zvyšovat teplotu nebo používat více čisticího prostředku. Funkci Extra Clean Zone můžete snadno zapnout před každým spuštěním myčky Bosch SMV6ZDX49E, dosáhnete tak dokonalé zářivosti i u silně zašpiněného nádobí.

BOSCH SMV6ZDX49E si poradí i s připálenými hrnci

Nevíte si rady s připálenými hrnci a pánvemi? Myčka Bosch SMV6ZDX49E nabízí snadné řešení v podobě technologie Intensive Zone, která zvyšuje teplotu a tlak vody na nádobí ve spodním koši, čímž zaručuje efektivní odstranění nečistot, mastnoty a špíny i z velmi znečištěných hrnců a pánví. Běžné nádobí můžete souběžně mýt v horním koši. Funkci Intensive Zone lze zvolit spolu s mnoha programy, které myčka Bosch SMV6ZDX49E nabízí.

Efektivní využití čisticích prostředků

Správné dávkování čisticího prostředku je důležité pro optimální výsledek mytí. Dávkovací asistent myčky Bosch SMV6ZDX49E se postará o to, že čisticí prostředek se beze zbytku rozpustí ve speciální záchytné misce v horní části koše. Mycí prostředek se tak rozptýlí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, takže mytí je ve výsledku efektivnější a tišší.

Myčku Bosch SMV6ZDX49E můžete ovládat jedním tlačítkem

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SMV6ZDX49E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Zkombinujte například funkci Extra Dry s programem Eco 50 °C a myčku nastavte jediným dotykem. Vlastní spojení programu a volitelné funkce vám ještě více ulehčí mytí nádobí.

Deset let záruky na vnitřní prostor myčky Bosch

Myčka Bosch SMV6ZDX49E má speciální povrchovou úpravu a při její výrobě se používají výrobní postupy přizpůsobené materiálům, ze kterých je vyrobený interiér myčky. Díky tomu vám může výrobce nabídnout 10letou záruku proti korozi na celý vnitřní prostor myčky, zevnitř směrem ven. Navíc je myčka Bosch SMV6ZDX49E vybavena také funkcí AquaStop, což je důmyslný bezpečnostní systém, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice ihned uzavře přívod vody do myčky. Nabízí tak 100% ochranu proti škodám způsobeným únikem vody.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Chytrá

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi
Kompatibilita Home Connect

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída C
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 235 min (3,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Vodní senzor, Senzor naplnění, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ Plně integrovaná
Kód:  BOMY148
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SMV6ZDX49E
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB17