Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BOSCH SRS2HKI59E

Akční cena
12 990 Kč
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SRS2HKI59E

Neradi se zaměstnáváte ručním mytím nádobí a ocenili byste ušetření cenných minut i spotřeby vody? Tato myčka úzká BOSCH SRS2HKI59E zvládne během jednoho mycího cyklu omýt až 9 sad nádobí a vy můžete věnovat pozornost jiným činnostem. Myčka na nádobí v úzké variantě najde báječné využití v menších domácnostech, díky jejím rozměrům perfektně zapadne i do nevelké kuchyně. Volně stojící myčku lze instalovat kamkoliv. Myčka úzká Bosch je zařazována do energetické třídy E. Emise hluku šířeného vzduchem je vyhodnocena jako C. Pokud by se vám líbilo mít dokonalý přehled a možnost ovládat myčku lehce, poté bude tento model s ovládacím panelem na vnější straně parádní volbou. Nerez barva myčky BOSCH SRS2HKI59E se bude perfektně hodit do vaší kuchyně. Aquastop vás ochraní před vytopením a to tak, že bezodkladně při podezření na závadu stopne přívod vody. V domácnosti s dětmi se bude určitě hodit funkce zablokování tlačítek, aby vaše děti nemohly myčku ovládat.

Klíčové parametry myčky nádobí BOSCH SRS2HKI59E

 • Myčka úzká Bosch se postará o vaše špinavé nádobí
 • Volně stojící myčka najde místo kdekoliv
 • Přísluší do energetické třídy E
 • Emise hluku šířeného vzduchem: C
 • Myčka vám nabídne ovládací panel s nekomplikovaným ovládáním a navíc budete mít úžasný přehled o procesu mytí
 • Úzká myčka je skvělým výběrem do menší kuchyně
 • Barva myčky: nerez
 • Nabízí také příborový koš, odložený start, ochrana proti přetečení, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, připojení teplé vody, promítání informací na podlahu a výměník tepla
 • Myčka zvládne umýt až 9 sad nádobí
 • Rozměry: 84,5 × 45 × 60 cm
 • Průměrná spotřeba energie: 70

Jaké funkce pro vás připravila myčka úzká Bosch?

Myčka byla doplněna o funkci odloženého startu, díky níž si dokážete nastavit čas spuštění mytí. Myčka úzká BOSCH SRS2HKI59E nádobí vám připomene, kdy se mytí ukončí. Za účelem vyšší úspory energie lze myčku připojit i na teplou vodu. Myčka uvnitř má také výměník tepla, který teplo při práci myčky umí upotřebit pro předehřátí vody na další mytí. Senzor naplnění má za úkol hlídat množství nádobí v myčce a podle toho si zajistí potřebné množství vody. Speciální čidlo slouží k rozpoznání stavu vody a pak vymezí vhodnou dávku a teplotu vody. Abyste mohli v myčce mýt i příbory, poskytne vám rovněž příborový koš. Displej vás bude informovat o všech programech a vyberete si takový, který momentálně potřebujete.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída E
Kapacita sad nádobí (program ECO) 9 ×
Doba trvání (program ECO) 220 min (3,67 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 8,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Úzká (45 cm), Standardní (60 cm), Volně stojící, S panelem

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 45 cm
Hloubka 60 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,9 m
Délka odpadní hadice 1,65 m (1,65 m)
Kód:  BOMY186
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SRS2HKI59E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB17