Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BOSCH SRS2IKW04E

Akční cena
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SRS2IKW04E

Myčka vhodná do každé domácnosti

Nemáte v kuchyni moc prostoru, ale rádi byste si užívali výhod, které nabízejí myčky nádobí? Řešením může být úzká myčka BOSCH SRS2IKW04E  bílém provedení a s šířkou pouhých 45 cm. Vybírejte ze 4 programů a 2 speciálních přídavných funkcí jako je například extra sušení. AquaSenzor a LoadSenzor automaticky rozpoznají množství nádobí, stupeň jeho znečištění a přizpůsobují množství vody i samotný mycí program. Nechybí ani dávkovací asistent, který se postará o kontrolované a rovnoměrné rozpouštění mycí tablety. Koše mají kolečka s nízkým třením a nabízejí výklopné trny a etažéry pro uzpůsobení prostoru dle potřeb aktuálně mytého nádobí. Usnadněte si každodenní život s myčkou BOSCH SRS2IKW04E.

Klíčové vlastnosti volně stojící myčky nádobí BOSCH SRS2IKW04E, 45 cm, bílá barva

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení
  • Výškově nastavitelný horní koš: vhodné při mytí vysokého nádobí
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná značkou BOSCH po celou dobu životnosti spotřebiče
  • Motor EcoSilence: velice úsporný a tichý pohon myčky s mimořádně dlouhou životností
  • Desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky: garantována značkou BOSCH

Myčka Bosch SRS2IKW04E má výkonný, úsporný a tichý motor

Volně stojící myčka nádobí BOSCH SRS2IKW04E s pohonem EcoSilence Drive™ poskytuje vysoký výkon mytí a zároveň nízkou hlučnost. Myčka je vybavena bezkartáčovým motorem. Ten šetří energii, optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje mnohem plynulejší a tišší provoz. Technologie ActiveWater zas pomocí cílené distribuce vody, filtrační technologie a rychlejšímu ohřevu zajišťuje ekologické oplachování a dokonalý výsledek mytí. Užijte si tichou a čistou domácnost s myčkou nádobí BOSCH SRS2IKW04E.


Věděli jste, že…

Myčky Bosch, které nemají vnější displej, promítají na podlahu informaci, zda už mycí proces skončil. Buď v podobě zbývajícího času TimeLight, nebo červeného bodu InfoLight. Novinkou je StatusLight - snadno viditelná kontrolka v levém horním rohu myčky, která indikuje, zda myčka běží nebo už je připravena k vyložení. Přesně tak víte, že myčka domyla.


Plné využití síly mycí tablety

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

S volně stojící myčkou nádobí BOSCH SRS2IKW04E máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována značkou BOSCH. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída F
Kapacita sad nádobí (program ECO) 9 ×
Doba trvání (program ECO) 215 min (3,58 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Úzká (45 cm), Volně stojící, S panelem

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Připojení teplé vody, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 45 cm
Hloubka 60 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,9 m
Délka odpadní hadice 1,65 m (1,65 m)
Kód:  BOMY187
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SRS2IKW04E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08